Poniedziałek, 22 czerwca
19°C Jelenia Góra
reklamy

Spacerem torami po śmierć

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Torowisko przy tzw. zerwanym moście na wysokości ulicy Łomnickiej stało się miejscem wycieczek nie tylko młodych ludzi.

reklamy

Osoby przechodzące po torach w miejscu, gdzie dość często jeżdżą pociągi, zauważył nasz Czytelnik, który – jako dowód – przysłał nam kilka zdjęć. Wynika z nich, że niektórzy przychodzą „pod mostek” również po to, aby napić się piwa.

– Miejsce to jest szczególnie niebezpieczne – pisze do nas Czytelnik sugerując patrolom Straży Ochrony Kolei częstsze patrolowanie terenów należących do PLK. – Gorliwość, jaką wykazują strażnicy przy karaniu osób przechodzących przez tory pod zabobrzańską estakadą warto zastosować także w innych miejscach – czytamy w mailu.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka