Sobota, 20 sierpnia
Imieniny: Bernarda, Sobiesława
Czytających: 6185
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Sobota dla zdrowia – tego nie wolno przegapić!

Czwartek, 24 września 2015, 8:12
Aktualizacja: 8:17
Autor: Org
Jelenia Góra: Sobota dla zdrowia – tego nie wolno przegapić!
Fot. Organizator
Cieplicki Maraton Ekologiczny "Wybieram zdrowie" to długo wyczekiwana impreza w naszym regionie. Odbędzie się w sobotę, 26 września w godz. 10.00 –15.00 na Placu Piastowskim w Cieplicach. Koniecznie zarezerwuj sobie czas!

Impreza jest idealną okazją, aby na chwilę zwolnić i wreszcie zadbać o swoje zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Na Placu Piastowskim powstanie tzw. białe miasteczko, gdzie odbywać się będą bezpłatne porady, konsultacje i badania cenionych lekarzy w praktycznie każdej dziedzinie zdrowia.

Nie zabraknie m.in.: badań słuchu i konsultacji audioprotetycznych, badań poziomu cukru i ciśnienia tętniczego krwi, badań usg przepływów żylnych czy bezpłatnych konsultacji onkologicznych, hermatologicznych i fizjoterapeutycznych. Do dyspozycji będzie też dietetyk oraz psycholog.

Będzie można się też zarejestrować jako potencjalny dawca szpiku w bazie DKMS i oddać się błogim przyjemnościom w postaci masażów leczniczych oraz spróbować zdrowej i dietetycznej żywności.
Imprezie będą towarzyszyć wykłady cenionych lekarzy i profesorów, które przez cały dzień będę odbywać się w auli Politechniki Wrocławskiej!

Dla najbardziej wytrwałych zaplanowany został marsz nordic walking oraz bieg rekreacyjny.
Jak impreza zdrowotna, to nie mogło również zabraknąć pokazów zumby, jogi czy treningów na rowerkach stacjonarnych. Zaplanowano również pokazy ratownictwa medycznego.

Organizatorem jest Stowarzyszenie Pomocy Chorym im. Jana Musiała „Dąb”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group