Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 6573
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Sobieszowanie podsumują rządy prezydenta

Środa, 6 lutego 2008, 7:17
Aktualizacja: 7:18
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Sobieszowanie podsumują rządy prezydenta
Fot. TEJO
Na czwartek (7 lutego) zaplanowano spotkanie mieszkańców z prezydentem Markiem Obrębalskim, które odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury Muflon w Jeleniej Górze o godzinie 17.

Celem spotkania będzie podsumowanie dotychczasowej pracy prezydenta oraz przedstawienie problemów Sobieszowa i osób niepełnosprawnych.

Debata zorganizowana została w ramach akcji „Masz Głos masz wybór”. Tym razem ma być to jednak podsumowanie zrealizowanych, a nie obiecanych przez prezydenta zadań. Na pierwszy plan dyskusji wysunięte zostaną przede wszystkim problemy mieszkańców Sobieszowa oraz wszystkich osób niepełnosprawnych.

– Uważamy, że w Sobieszowie nic od dłuższego czasu się nie dzieje – mówi Anna Poręba z Zespołu Aktywności Społecznej Mieszkańców Sobieszowa. – Dlatego chcemy zapytać prezydenta Marka Obrębalskiego, jakie ma plany na dalszy rozwój naszej miejscowości i co do tej pory zostało przez niego zrobione z przedwyborczych obietnic. Poruszymy również problemy osób niepełnosprawnych, których coraz częściej w ogóle nie bierze się pod uwagę przy planowanych inwestycjach, przebudowach i tym podobnych.

Organizatorem spotkania jest Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych, Zespół Aktywności Społecznej Sobieszowa oraz Stowarzyszenie Sympatyków Sobieszowa. Spotkanie odbędzie się w Muflonie przy ulicy Cieplickiej 172 w Sobieszowie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (30) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group