Poniedziałek, 21 września
Imieniny: Jonasza, Mateusza
Czytających: 6468
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Sobieszów rządzi

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 11 czerwca 2006, 0:00
Autor: rylit
Fot. rylit
Kabaretowe show, występy rodzimych zespołów i folkowe brzmienia uatrakcyjniły sobieszowianom sobotnie popołudnie. Dzielnica pod Chojnikiem wciąż obchodzi swoje święto.

Na stadionie w Sobieszowie na ustawionej tam scenie wystąpiły zespoły działające w Miejskim Domu Kultury „Muflon” Sybiraczki” i „Cocon’s Club”.

Skecze i gagi kabaretu „Paranienormalni” rozbawiły publiczność do łez. Grupa znana jest z występów w telewizyjnej „dwójce”. Pokazała się na sobieszowskiej arenie z jak najlepszej strony.

Część artystyczną drugiego dnia święta Sobieszowa zakończył występ znanego folkowego zespołu ”Chudoba”, grającego i śpiewającego w modnych ostatnio rytmach i klimatach muzyki ludowej.

W czasie trwania festynu nie zabrakło napitków i jadła. Dzieci miały do wyboru zjeżdżalnie, stragany z kolorowymi upominkami oraz cukrową watę.

Mocnym akcentem na zakończenie Dni Sobieszowa będzie niedzielny koncert Wrocławskiego Kwintetu Akordeonowego w kościele parafialnym w Sobieszowie. Początek o godzinie 19.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~mieszkaniec 11-06-2006 12:40
ostatni akapit tego artykulu jest najlepszy :D
~Inka 11-06-2006 16:00
co rok to nudniej :|
~rurka 11-06-2006 17:44
najlepszy to jest tytuł, bo wiadomo, że sobieszów rządzi ;]
~tedy 11-06-2006 18:36
Wiejski jarmark ! Brrr!!
~maura 11-06-2006 19:54
Cieszę się, że coś tu się dzieje. Ciesze się, że mamy dobrych organizatorów. Że wiejski jarmark? i co z tego? Tedy, nie bądz snobem! a może wolisz tkwić na piwku po schodkach albo u prosiaka?
~aga 11-06-2006 20:45
ale kiepsko na zdjeciu wyszlam hehe a swoją drogą..to wiecie co?najlepiej było dwa,trzy,cztery lata temu wtedy się coś działo..np występy fajnych zespołów i występy taneczne..sama brałamw nich udział..ale niestety muflon nie widzi ile serca wkładają w taniec dziewczyny nie umieją tego docenić..ej ludzie z SObieszowa..jak macie odbre pomysły idżcie i przemawiajcie dyrektorowi muflonu może w końcu coś doceni że ludzie chcą coraz to lepszej zabawy anie coraz gorszej!! APEL DO PANA DYREKTORA MDK MUFLONU NIECH PAN ZAUWAŻY ILE SERCA WKŁADAMY W TANIEC I NIECH PAN UWZGLĘDNI POMYSŁY MŁODYCH!! NA NIE KTÓRE RZECZY WCALE NIE TRZEBA KASY!! bo jest wiele zespołów któe wystąpią po to by się pokazać i bawić z ludzmi!!
~krokodyl 12-06-2006 8:55
Pan dyrektor ma swojego konika, czyli folklor, więc chyba wszystko gra, oczywiście na miarę sobieszówka. Szkoda tylko, że dyrekcja tak mało widzi pod własnym nosem i sięga po wykonawców spoza naszego miasta. Ale po co mają zarabiać miejscowi przedsiębiorcy? Niektórym kasa się zgadza. Jak zakwakałby jeden znany kaczorek, to UKŁAD. PARANIENORMALNI, dla Was wielkie brawa i tak trzymajcie. Byliście jedyną perełką w tej zapyziałej mieścinie. Róbcie karierę i nie dajcie się zeżreć miernocie.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group