Poniedziałek, 22 czerwca
22°C Jelenia Góra
reklamy

„Śnieżka” SP7 nagrodzona na festiwalu „Eko–Teatr” [FOTO]

Audio

Czytaj na głos

Autor: Manu 1 min czytania

Dziecięca grupa teatralna “Radosna Siódemka” ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Jeleniej Górze została uhonorowana Nagrodą Główną na Przeglądzie Teatrów Dziecięcych „Eko–Teatr 2014”, który zakończył się w minioną sobotę (26 kwietnia) w Legnicy. Jury postanowiło nagrodzić młodych aktorów za spektakl „Eko–Śnieżka”.

reklamy

“Radosna Siódemka” była jednym z najmłodszych uczestników imprezy. Uczniowie z „Siódemki” otrzymali nagrodę za inscenizację na podstawie klasycznej baśni „Królewna Śnieżka” braci Grimm, która dodatkowo propaguje elementy edukacyjne dotyczące zdrowego trybu życia i zachowań pro-ekologicznych.

- Widowisko nie tylko wypromowało wśród dzieci ideę dbałości o środowisko naturalne poprzez kształtowanie postaw pro-ekologicznych – mówi Barbara Marszałek-Szurek, wicedyrektor SP nr 7. - „Eko-Śnieżka” ukazała także umiejętności artystyczne dzieci, ich zainteresowania kulturą teatralną i literaturą, a także była świetną wspólną integracyjną zabawą.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: … Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka