Wtorek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 5533
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Śniadanie daje moc… w jeleniogórskiej „Trójce”

Sobota, 10 listopada 2012, 9:02
Aktualizacja: 9:03
Autor: Angela
Jelenia Góra: Śniadanie daje moc… w jeleniogórskiej „Trójce”
Fot. Organiatorzy
„Zdrowe śniadanie dla małego sportowca”– to tegoroczne hasło Szkoły Podstawowej nr 3 w Jeleniej Górze, która po raz drugi włączyła się do ogólnopolskiej akcji „Śniadanie daje moc”. W czwartek (8 listopada 2012r.) klasa IIIa zorganizowała w szkole wspólny posiłek. – Zaangażowanie i pomysłowość uczniów naprawdę dają nam powody do dumy – mówi Dorota Binkowska, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Jeleniej Górze.

Szkoła Podstawowa nr 3 w Jeleniej Górze jest sportowo bardzo aktywna, stąd idealnie wpisali się w hasło „Zdrowe śniadanie dla małego sportowca”. Zadaniem uczestników było przygotowanie śniadania, nagranie krótkiego filmiku o zdrowym odżywianiu i zamieszczenie go na you tube. Za wzorowe wykonanie tych zadań uczniowie otrzymali certyfikat.

- Często bierze udział w zawodach sportowych, a nasi uczniowie stają na podium. Tak dobre wyniki zawdzięczamy między innymi temu, że zdrowo się odżywiamy - mówi Dorota Binkowska, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Jeleniej Górze. - Najważniejszym bowiem posiłkiem dla małego sportowca jest pierwsze i drugie śniadanie i to właśnie chciały przekazać nasze dzieci przepięknie udekorowanymi kanapkami i strojami sportowymi, które w tym dniu specjalnie na tę okazję założyły. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona postawą naszych uczniów – dodaje Dorota Binkowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
686
Jest nowy
6%
1-5 lat
14%
5-10 lat
18%
10-20 lat
43%
pow. 20 lat
19%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
Nie mówią po polsku
 
112
Interwencja na Podwalu
 
112
Palił się komin
 
112
Zmarł po wybuchu
 
Kultura
Rozbójnik w Cieplicach
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group