Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 6035
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Śniadanie daje moc… w jeleniogórskiej „Trójce”

Sobota, 10 listopada 2012, 9:02
Aktualizacja: 9:03
Autor: Angela
Jelenia Góra: Śniadanie daje moc… w jeleniogórskiej „Trójce”
Fot. Organiatorzy
„Zdrowe śniadanie dla małego sportowca”– to tegoroczne hasło Szkoły Podstawowej nr 3 w Jeleniej Górze, która po raz drugi włączyła się do ogólnopolskiej akcji „Śniadanie daje moc”. W czwartek (8 listopada 2012r.) klasa IIIa zorganizowała w szkole wspólny posiłek. – Zaangażowanie i pomysłowość uczniów naprawdę dają nam powody do dumy – mówi Dorota Binkowska, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Jeleniej Górze.

Szkoła Podstawowa nr 3 w Jeleniej Górze jest sportowo bardzo aktywna, stąd idealnie wpisali się w hasło „Zdrowe śniadanie dla małego sportowca”. Zadaniem uczestników było przygotowanie śniadania, nagranie krótkiego filmiku o zdrowym odżywianiu i zamieszczenie go na you tube. Za wzorowe wykonanie tych zadań uczniowie otrzymali certyfikat.

- Często bierze udział w zawodach sportowych, a nasi uczniowie stają na podium. Tak dobre wyniki zawdzięczamy między innymi temu, że zdrowo się odżywiamy - mówi Dorota Binkowska, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Jeleniej Górze. - Najważniejszym bowiem posiłkiem dla małego sportowca jest pierwsze i drugie śniadanie i to właśnie chciały przekazać nasze dzieci przepięknie udekorowanymi kanapkami i strojami sportowymi, które w tym dniu specjalnie na tę okazję założyły. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona postawą naszych uczniów – dodaje Dorota Binkowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group