Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 5958
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Śmierć po bójce – sprawcy w rękach policji

Czwartek, 15 stycznia 2009, 10:44
Aktualizacja: Piątek, 16 stycznia 2009, 8:07
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Śmierć po bójce – sprawcy w rękach policji
Fot. TEJO
Trzem bandytom, którzy w Nowy Rok napadli i pobili dwóch mieszkańców (jeden zmarł w szpitalu po kilku dniach), grozi kara do 10 lat więzienia.

Po kilkudniowym śledztwie, wczoraj, przestępców złapała policja. Do zdarzenia doszło nad ranem 1 stycznia 2009 roku, kiedy dwóch braci wybrało się po zakupy do sklepu nocnego. Zostali oni zaczepieni przez trzech mężczyzn, wywiązała się sprzeczka, w wyniku której napastnicy ich pobili – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

Jeden z pokrzywdzonych nie odniósł poważnych obrażeń, a drugi 44-letni mężczyzna kilka dni później zmarł w szpitalu. Powiadomieni o zdarzeniu policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawców. Na podstawie rysopisów wytypowali trzech mężczyzn podejrzewanych o to przestępstwo. Kilka dni później sprawcy zostali zatrzymani.

Bandyci trafili do policyjnego aresztu. Za pobicie człowieka ze skutkiem śmiertelnym grozi im do 10 lat. Cała trójka była notowana za inne przestępstwa. Policja wystąpiła z wnioskiem o zastosowanie wobec nich środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (98) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group