Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 4751
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piechowice: Śmiechowóz z upominkami

Niedziela, 31 maja 2020, 5:45
Aktualizacja: Środa, 3 czerwca 2020, 13:08
Autor: WAC
Piechowice: Śmiechowóz z upominkami
Fot. POK Piechowice
Mimo ograniczeń wywołanych epidemią koronawirusa, Piechowicki Ośrodek Kultury nie zapomniał o najmłodszych, którzy już 1 czerwca będą obchodzić Dzień Dziecka.

W tym roku z wiadomych przyczyn nie może się odbyć tradycyjny festyn. W zamian za to do najmłodszych w miniony piątek (29.05) przyjechał specjalny śmiechowóz, przywożąc podarunki. W centrum miasta oraz na osiedlach: Górzyniec, Pakoszów i Michałowice rozdano ok. 400 upominków, na które wszędzie czekały już dzieci.

Mimo tej trudnej sytuacji udało nam się sprawić dzieciom niespodziankę, za którą otrzymaliśmy wiele uśmiechów oraz podziękowań – mówi dyrektor POK Anna Kalisz. - W imieniu własnym i dzieci podziękowania te oraz uśmiechy kierujemy także pod adresem sponsorów: Pałacu Pakoszów, Sklepu Carrefour Piechowice, Karkonoskiego Parku Narodowego, Nadleśnictwa Lwówek Śląski i Państwu Kornalewicz, PSB Mrówka Piechowice, Sklepu Natalii. Dzieciom natomiast życzymy jeszcze wielu radosnych chwil i beztroski na każdy kolejny dzień roku - dodaje Anna Kalisz.

Twoja reakcja na artykuł?

16
84%
Cieszy
1
5%
Hahaha
1
5%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
5%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group