Piątek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 6635
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Smaczne kąski za pięć złotych

Piątek, 31 lipca 2009, 8:37
Aktualizacja: 8:38
Autor: Angela
Jutro w „Opałkowej Chacie” rusza program "Kulinarny Szlak Turystyczny", którego celem jest promocja walorów smakowych potraw charakterystycznych dla poszczególnych regionów.

Impreza inaugurująca otwarcie „Kulinarnego Szlaku Turystycznego - Kuchnia Polska” odbędzie się 1 sierpnia na terenie karczmy „Opałkowa Chata” (droga Jelenia Góra – Karpacz). Podczas imprezy Partnerzy „szlaku” będą sprzedawali przygotowane potrawy za symboliczne 5 zł, a wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane powodzianom w gminie Mysłakowice. Dodatkowo podczas imprezy odbędzie się aukcja-licytacja przedmiotów podarowanych przez partnerów „Szlaku”.

„Kulinarny Szlak Turystyczny - Kuchnia Polska” będzie realizowany przez konsorcjum 13 obiektów hotelarsko-gastronomicznych z dawnego województwa jeleniogórskiego, które zawiązało się wstępnie na pięć najbliższych lat. W tym roku w każdym z obiektów poza przygotowaniem specjalnego menu z tradycyjnymi polskimi pysznościami, organizowane będą imprezy promujące dany region Polski, spotkania z przedstawicielami regionu oraz wystawy fotografii, malarstwa, prezentacje multimedialne i inne.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
651
Tak
27%
Nie
65%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group