Piątek, 18 czerwca
Imieniny: Elżbiety, Marka
Czytających: 2175
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Służby mundurowe (i nie tylko) najmłodszym

Poniedziałek, 6 czerwca 2011, 12:54
Aktualizacja: 13:07
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Służby mundurowe (i nie tylko) najmłodszym
Fot. Organizatorzy
W miniony piątek jeleniogórscy policjanci kolejny raz spotkali się z podopiecznymi Domu Dziecka „Nadzieja” z okazji ich święta. W tym samym dniu i z tej samej przyczyny w Piechowicach odbył się festyn. Te niespodzianki sprawiły dzieciom ogromną radość.

Jak co roku, policjanci i pracownicy cywilni Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zorganizowali we własnych szeregach zbiórkę pieniędzy na prezenty dla dzieci z Domu Dziecka Nadzieja. Z zebranych funduszy zakupiono zabawki oraz słodycze. Niespodzianki sprawiły dzieciom ogromną radość, za którą maluchy odwdzięczyły się piosenkami i wierszykami specjalnie przygotowanymi na tę okazję.

Na terenie osiedla mieszkaniowego Ostoja przy ulicy Szkolnej w Piechowicach natomiast odbył się festyn zorganizowany przez gminę Piechowice, Piechowicki Ośrodek Kultury, Klub Abstynenta Eden w Piechowicach, jeleniogórską Straż Miejską oraz Koncern Energetyczny EnergiaPro.

Mimo pochmurnej pogody na imprezę dotarło naprawdę wielu mieszkańców, w tym tych najmłodszych. Wszystkich uczestników przywitał burmistrz Piechowic Witold Rudolf, który złożył dzieciom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta.

Do życzeń dołączyli się Jan Czyż z Klubu Abstynenta, Anna Kalisz, dyrektor POK-u oraz mł. insp. Grzegorz Rybarczyk z jeleniogórskiej Straży Miejskiej, która przygotowała dla dzieci miasteczko ruchu, a do zabawy włączeni zostali też rodzice i osoby starsze.

Ich zadaniem było przejechanie trasy na hulajnogach. Klub Abstynenta przygotował rozgrywki w bule, a Piechowicki Ośrodek Kultury – okazjonalne makijaże. Nie zabrakło też innych atrakcji, w tym pokazów żonglerki cyrkowej oraz ogromnych baniek mydlanych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group