Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 7891
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Słup zatarasował wyjazd z posesji

Piątek, 23 października 2009, 7:59
Aktualizacja: 7:59
Autor: Ania
REGION: Słup zatarasował wyjazd z posesji
Fot. Ania
Mieszkańcy ulicy Pionierskiej 4 w Janowicach Wielkich przez miniony tydzień musieli przechodzić pod słupem telekomunikacyjnym, który spadł na drogę obok ich domu. Został usunięty dopiero po naszej interwencji.

Była to trudna sytuacja zwłaszcza dla osób starszych. Za każdym razem gdy wychodziły do sklepu albo na pocztę musiały się schylać, żeby przejść pod słupem. Spore kłopoty miały też osoby, które do pracy jeździły samochodem, bo o wyjeździe z posesji własnym samochodem nie było mowy.

– Mąż pożyczał samochód od kolegi, a sprzęty przenosił, żeby móc pracować. W ubiegłym tygodniu kilka razy informowałam o tej sprawie pracowników telekomunikacji, ale dopiero wczoraj usunięto słup. – mówi Marzena Wiśniewska, mieszkanka budynku przy ulicy Pionierskiej 4 w Janowicach Wielkich.

Słup usunęła firma, która zajmuje się naprawianiem tego rodzaju usterek. Od pracowników telekomunikacji usłyszeliśmy, że zrobiła to z poślizgiem z powodu prac przy awarii, jaka miała miejsce w ubiegłym tygodniu po nagłym ataku zimy. Przyznają jednak, że słup należało umieścić przynajmniej w takim miejscu, w którym nie tarasowałby on wyjazdu z posesji, a sytuacja ta nie powinna mieć miejsca.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
64
Coraz lepiej
25%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
33%
Nie najlepiej
19%
Wciąż fatalnie
23%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group