Piątek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 6644
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ślubowali policjanci

Poniedziałek, 8 marca 2021, 14:12
Aktualizacja: 14:14
Autor: 112
Jelenia Góra: Ślubowali policjanci
Fot. Archiwum Policji
W poniedziałek (8.03) w Komendzie Miejskiej Policji w Jeleniej Górze odbyła się uroczystość ślubowania nowych policjantów przyjętych do służby. Szeregi jeleniogórskiej Policji zasiliło siedmioro funkcjonariuszy.

W szeregi garnizonu policji jeleniogórskiej wstąpiły dwie policjantki i pięciu policjantów. Uroczysta ceremonia odbyła się w sali konferencyjnej Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Policjantkom i policjantom akty ślubowania wręczył Komendant Miejski Policji w Jeleniej Górze inspektor Leszek Zagórski. Po zakończeniu szkolenia podstawowego, nowo przyjęci funkcjonariusze zasilą szeregi Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

SŁUŻBĘ W POLICJI MOŻE PEŁNIĆ:
• obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe i korzystający z pełni praw publicznych,
• posiadający co najmniej średnie wykształcenie,
• posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować.

Przy zachowaniu reżimu sanitarnego osoby zainteresowane służbą w Policji mogą dokumenty złożyć osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w godzinach od 8.30 do 15.00. Kandydat musi mieć maseczkę, jednorazowe rękawiczki i własny długopis.

Twoja reakcja na artykuł?

2
8%
Cieszy
10
38%
Hahaha
1
4%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
4%
Złości
12
46%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group