Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 4599
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ślubowali policjanci

Piątek, 8 stycznia 2021, 15:20
Aktualizacja: 15:20
Autor: 112
Jelenia Góra: Ślubowali policjanci
Fot. Archiwum Policji
W piątek (8.01) w Komendzie Miejskiej Policji w Jeleniej Górze odbyła się uroczystość ślubowania trzech nowych policjantów przyjętych do służby. Akty ślubowania nowo przyjętym wręczył komendant Miejskie Policji w Jeleniej Górze – inspektor Leszek Zagórski.

W szeregi garnizonu policji jeleniogórskiej wstąpiła jedna policjantka i dwóch policjantów. Słowa roty wypowiedzieli stojąc na baczność. Uroczysta ceremonia odbyła się w sali konferencyjnej Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.
Po zakończeniu szkolenia podstawowego, nowo przyjęci funkcjonariusze zasilą szeregi Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Służbę w Policji może pełnić:

• obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe i korzystający z pełni praw publicznych,
• posiadający co najmniej średnie wykształcenie,
• posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować.

Przy zachowaniu reżimu sanitarnego osoby zainteresowane służbą w Policji mogą dokumenty złożyć osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w godzinach od 8.30 do 15.00. Kandydat musi mieć maseczkę, jednorazowe rękawiczki i własny długopis.

Twoja reakcja na artykuł?

13
30%
Cieszy
12
28%
Hahaha
2
5%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
16
37%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (37)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group