Sobota, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 5626
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

„Słoneczne Rytmy” w środku zimy. W Podgórzynie

Wiadomości: REGION
Piątek, 17 lutego 2012, 10:11
Aktualizacja: 10:12
Autor: Organizator
Fot. Organizator
„Słoneczne rytmy” – zespół muzyczny z Wrocławia, który swoim brzmieniem bawił przedszkolaków i ich rodziców z Publicznego Przedszkola w Podgórzynie. A okazja była wyjątkowa, która zdarza się raz do roku: Bal karnawałowy!

Na bal przybyły księżniczki, wróżki i cyganki, nie zabrakło rycerzy, kowboi i Indianina. Na miotle przyleciała czarownica, a wraz z nią orszak biedronek i motylków. Tanecznym krokiem zawitały dwie krakowianki i elf prosto z bajki.

Dzieci i ich rodzice wraz z nauczycielkami grup bawiły się przy autorskim programie muzyków z Wrocławia. Były liczne zabawy – tańce w kole, parami, wężyki oraz konkursy z nagrodami. Rodzice wraz z dziećmi mieli okazję zatańczyć tradycyjne polskie tańce t. j. polonez, mazurek, krakowiak czy oberek. Na balu można było też spróbować pysznych wypieków przygotowanych przez chętnych rodziców. Szalona zabawa trwała prawie trzy godziny, a na twarzach przebierańców malowała się radość i zadowolenie, bez cienia zmęczenia. Dzieci miały niecodzienną okazję, żeby się porządnie wytańczyć i wyskakać, a po powrocie do domu, ku uciesze rodziców, zapaść w błogi sen.

- Już nie mogę się doczekać następnego balu - mówił jeden z przedszkolaków żegnając się z kolegami i swoją panią. Na kolejne karnawałowe szaleństwo trzeba jednak poczekać „tylko” rok.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group