Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 6302
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Ślizgawka przy „Norwidzie” nie tylko dla ciepliczan

Czwartek, 22 grudnia 2011, 7:57
Aktualizacja: Piątek, 23 grudnia 2011, 8:00
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: Ślizgawka przy „Norwidzie” nie tylko dla ciepliczan
Fot. Agrafka
Na boisku przy II Liceum Ogólnokształcącym w Cieplicach czynne jest lodowisko, na które dzieci i młodzież do 18 roku życia mają darmowy wstęp. Dorośli płacą jedynie 6 zł. To jeden z trzech takich obiektów w mieście.

Lodowisko, czynne od rana do godz. 22.00, jest oświetlone, a jazdę na łyżwach umila muzyka. – Bardzo się cieszę, że decyzja Miejskiego Ośrodka Sportu i prezydenta Marcina Zawiły była przychylna pomysłowi montażowi lodowiska właśnie na terenie naszej szkoły. Uczniowie mogą korzystać z tego obiektu nieodpłatnie podczas lekcji wychowania fizycznego. Lodowisko uatrakcyjnia nie tylko życie w szkole, ale również w centrum Cieplic – powiedziała Jadwiga Dąbrowska, dyrektor II LO im. Norwida.

To jedno z trzech sztucznych lodowisk w Jeleniej Górze. Pozostałe będą działać jako tzw. białe orliki przy Szkole Podstawowej nr 13 oraz przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych na Zabobrzu. Tak oto każdy rejon miasta ma swoją ślizgawkę. Mieszkańcy Cieplic rok temu byli pokrzywdzeni, gdyż w uzdrowiskowej dzielnicy takiego obiektu nie było. Teraz – o ile aura będzie sprzyjała – mogą wolny czas spędzić na lodowisku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group