Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 7055
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Śledczy o intymnym filmie z nauczycielem

Piątek, 21 czerwca 2019, 6:15
Aktualizacja: Wtorek, 25 czerwca 2019, 11:49
Autor: WAC
Jelenia Góra: Śledczy o intymnym filmie z nauczycielem
Fot. Użyczone
Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze wydała komunikat, w którym śledczy podają dalsze szczegóły związane z rozpowszechnianiem w sieci intymnego nagrania z udziałem nauczyciela jednej z jeleniogórskich szkół.
Komisariat I Policji w Jeleniej Górze prowadzi pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze dochodzenie w sprawie utrwalenia oraz rozpowszechniania wizerunku nagiej osoby bez jej zgody, co stanowi przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności w wymiarze od 3 miesięcy do 5 lat – podaje rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze prok. Tomasz Czułowski. Zawiadomienie w tej sprawie złożył pokrzywdzony mężczyzna.

Z dotychczas poczynionych w sprawie ustaleń wynika między innymi, że pokrzywdzony skontaktował się z kobietą za pośrednictwem internetowego połączenia video. W trakcie prowadzonej przez te dorosłe osoby rozmowy video doszło między nimi do intymnego kontaktu. Bez wiedzy i zgody mężczyzna został w trakcie tej rozmowy nagrany. Następnie film został rozpowszechniony w sieci. Brak jest jakichkolwiek przesłanek do stwierdzenia, że w opisanej sytuacji uczestniczyły osoby małoletnie lub też, że na terenie szkoły doszło do zbliżenia.

Twoja reakcja na artykuł?

3
6%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
2%
Nudzi
4
8%
Smuci
4
8%
Złości
38
76%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (63) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group