Czwartek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 8801
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

KARKONOSZE: Slajdowisko pod Górą Olbrzyma

Sobota, 4 września 2010, 7:54
Aktualizacja: 7:57
Autor: TEJO
KARKONOSZE: Slajdowisko pod Górą Olbrzyma
Fot. Organizator
W schronisku „Dom Śląski” kilka osób związanych z Sudetami organizuje dziś imprezę pod nazwą „Slajdowisko pod Snieżką”. Jest to przeniesienie na nasz grunt imprezy pn. „Beskidzkie Slajdowisko”.

Za sprawą pokazów slajdów i filmów zebrani przeniosą się na dwa niezwykle interesujące kontynenty, czyli do Ameryki Południowej i Azji. Będzie to wycieczka w świat Himalajów, Andów i magicznego Bangladeszu.

Zaprezentowany zostanie amatorski film Adama Brolla z trekkingu dookoła Dhaulagiri 8167 m oraz film o pracy Szerpów na wyprawach komercyjnych- " Sherpas - the True Heroses of Mount Everst ". Będą też pokazy slajdów Marka Bytoma z wyprawy na Aconcagua 6962 m, Mercedario 6770 m – Andy oraz Himalajska impresja - Pokaz slajdów z najciekawszych trekkingów w Himalajach ( Mount Everest , Lhotse Annapurna , Kangdzendzonga).

Udało się pozyskać na to spotkanie slajdy z trekkingu dookoła Manaslu Anny Kalisz i Wojtka Kalicińskiego. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu. Wstęp wolny. Początek o godz. 18.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group