Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 10386
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ślady Unii Europejskiej w Handlówce już w piątek!

Czwartek, 8 maja 2014, 7:44
Aktualizacja: Piątek, 9 maja 2014, 9:48
Autor: Angela
Jelenia Góra: Ślady Unii Europejskiej w Handlówce już w piątek!
Fot. Robert Moszak
W ramach obchodów dziesiątej rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych nr 2 im. Stanisława Staszica w Jeleniej Górze, jako jedno z nielicznych centrów kształcenia zawodowego w regionie, zaprasza do oglądania nowoczesnych pracowni zmodernizowanych dzięki środkom z funduszy unijnych.

W piątek (9.05.) od godz. 11.00 wszyscy chętni będą mogli zobaczyć wyposażenie pracowni w ramach projektu "Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku. Regionalny Program Operacyjny dla Dolnego Śląska na lata 2007-2013. Działanie 7.2 Rozwój infrastruktury placówek edukacyjnych."

- Szkoła posiada zmodernizowane, nowoczesne zaplecze gastronomiczne: pracownię restauracyjną, salę obsługi konsumenta w barze oraz technologii gastronomicznej wraz z kuchnią i zapleczem magazynowym oraz magazynami obróbki i przechowywania. Posiadamy laboratoria nawiązywania kontaktów w języku polskim oraz obcym, jak również znakomicie wyposażone pracownie informatyczne. Dysponujemy pracownią fryzjerska do nauki zawodu – wymienia Robert Moszak, wicedyrektor szkoły. - Zapraszamy do Handlówki w piątek na godz. 11.00, aby zobaczyć, jak odbywa się kształcenie zawodowe na najwyższym poziomie – dodaje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
758
Tak
21%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group