Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 7285
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Śladem peletonu

Piątek, 14 września 2007, 0:00
Autor: Krzysztof Pik
Kotlina Jeleniogórska: Śladem peletonu
Fot. Krzysztof Pik
Skandia Maraton Szosowy na Rowerach Górskich w Karpaczu.

W najbliższą niedzielę 16 września 2007 w tej samej scenografii i na tej samej trasie co VII „królewski” etap 64.Tour de Pologne UCI Pro Tour rozegrany zostanie Skandia MTB Maraton na szosie. Start o godzinie jedenastej przy Orlinku w Karpaczu

W dniach od 29.04 do 3.06.2007 odbyło się pięć edycji zawodów z Chodzieży, Szczawnie Zdroju, Nałęczowie Warszawie i Białymstoku. Po czterech edycjach na pierwszym i na drugim miejscu sklasyfikowani zostali zawodnicy Kulej Sławomir z Jeleniej Góry i Sokołowski Mirosław z Kowar.

Ta ogólnodostępna impreza sportowa mająca w tym roku swój debiut odniosła duży sukces organizacyjny i sportowy. Maratony spotkały się wielką sympatią startujących zawodników, mieszkańców i samorządów miast, w których przeprowadzano zawody. Pokazały, że rzesza sympatyków kolarstwa ciągle się powiększa.

W związku z tym oraz z faktem, iż w dniach 9-15 września będzie odbywał się 64.Tour de Pologne UCI Pro Tour należący do Kolarskiej Ligi Mistrzów, organizator postanowił zorganizować maraton szosowy na rowerach górskich w którym może wystartować każdy na dogodnych dla siebie dystansach.

Wyścig ten kończy sezon 2007 dla kolarzy maratończyków. Regulamin zawodów można przeczytać na stronie internetowej organizatora:
www.langteam.com.pl
Krzysztof Pik

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group