Niedziela, 28 czerwca
35°C Jelenia Góra
reklamy

Śladami Napoleona

Audio

Czytaj na głos

Autor: Ewa Fit 1 min czytania

W Dziale Historii Miasta bolesławieckiego Muzeum Ceramiki odbył się wernisaż wystawy "Śladami kampanii napoleońskiej w Bolesławcu", będącej jednym z elementów projektu realizowanego w latach 2019-2022 przez partnerów z Polski i Niemiec.

Wernisaż zgromadził przedstawicieli partnerskich instytucji, wśród których byli m.in.: dr Joanna Wojnicz oraz Emil Mendyk z Landesamt fur Archaologie Sachsen w Dreźnie, Peter Knuvener dyrektor Stadtische Museen Zittau czy Andrzej Świderski będący w latach 2012-2021 dyrektorem Euroregionalnego Centrum Kultury i Komunikacji w Pieńsku.

Spotkaniu towarzyszyła promocja wydanego w czterech wersjach językowych komiksu "Bolesławieckie epizody wojen napoleońskich" autorstwa Andrzeja Olejniczaka z ilustracjami Adama Faltyna.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka