Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 6563
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Skwer wypięknieje

Poniedziałek, 24 maja 2021, 6:02
Autor: WAC
Mysłakowice: Skwer wypięknieje
Fot. WAC
Urząd Gminy w Mysłakowicach wyłonił wykonawcę renowacji skweru przy ulicy Daszyńskiego w Mysłakowicach wraz z remontem drogi dojazdowej do przedszkola. Umowa z wybraną firmą została już podpisana, a prace mają ruszyć lada dzień.

Na przetarg ogłoszony przez magistrat wpłynęły oferty czterech firm. Spośród nich wybrano najkorzystniejszą cenowo propozycję Sudeckiego Przedsiębiorstwa Robót Drogowych z Jeleniej Góry, które pracę wyceniło ono na 1 milion 315 tysiące złotych. Na realizację inwestycji wykonawca będzie miał sześć miesięcy od dnia podpisania umowy.

W projekcie przewidziano: pozostawienie układu chodników głównych, ale z przebudową nawierzchni, a także dodatkowe ciągi komunikacyjne, umożliwiające dojście do poszczególnych miejsc wypoczynkowo – zabawowych. Ponadto zaplanowano: montaż betonowego stołu do gry w szachy i urządzeń rekreacyjnych oraz zabawowych placu zabaw i fitness, wykonanie nawierzchni poliuretanowej, montaż ławek parkowych i czterech lamp typu LED, remont fontanny, wyłożenie ciągów komunikacyjnych płytkami chodnikowymi, budowę wiaty na kubły na śmieci, wymianę nawierzchni istniejących ulic otaczających plac i montaż monitoringu.

Twoja reakcja na artykuł?

15
68%
Cieszy
0
0%
Hahaha
3
14%
Nudzi
1
5%
Smuci
3
14%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group