Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 8082
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

SZKLARSKA PORĘBA: Skwer "Trójki" na skwar

Poniedziałek, 12 lipca 2010, 8:35
Aktualizacja: 8:36
Autor: Karolina
Od poniedziałku do piątku na Skwerze Radiowej Trójki odbywać się „Moksialki – artystyczne lato dla dzieci”.

Upalna pogoda sprzyja spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu. Pracownicy Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie postanowili zaprosić mieszkańców na trójkowy skwer.
Zajęcia, odbywające się popołudniami, codziennie od 12 do 16 lipca skierowane są do dzieci i młodzieży, które chciałyby spędzić twórczo wakacyjne dni. W założeniu spotkania będą organizowane do 30 lipca br. Wszystko zależy od frekwencji. W poniedziałki zaplanowano plener malarski, we wtorki warsztaty bębniarskie, natomiast w środy glinolepienie i tajemnicze „klockolorowanki”.

Lipcowe czwartki zarezerwowano na MOKSiAL-owe, niezależne kino w plenerze. Będzie to nowość w mieście pod Szrenicą. Organizatorzy pomyśleli też o dzieciach i młodzieży uzdolnionej muzycznie, które będą mogły dać upust swoim zainteresowaniom oraz emocjom podczas „muzycznych piątków”.
Na co dzień powyższe warsztaty prowadzone są w budynku ośrodka kultury przy ul. Słowackiego. – Będzie to czas twórczego rozwoju. Warto tam być – zachęcają pomysłodawcy tego wydarzenia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
191
Tak
33%
Nie
61%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group