Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 14946
Zalogowanych: 75
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Skutki dzisiejszej nawałnicy

Poniedziałek, 10 lipca 2017, 19:20
Aktualizacja: 19:22
Autor: Joanna
Region: Skutki dzisiejszej nawałnicy
Fot. Archiwum
W wyniku dzisiejszego (10.07) gradobicia i silnych opadów deszczu, jeleniogórska straż pożarna interweniowała trzy razy. W Szklarskiej Porębie silne opady deszczu spowodowały zalanie ulicy 1 Maja. Sytuacja była niebezpieczna, ponieważ istniała możliwość zalania znajdujących się w pobliżu obiektów turystycznych.

Strażacy udrożniali teren przy jezdni, aby nagromadzona woda mogła spływać. Taka sama sytuacja miała miejsce w Wojcieszycach, na wysokości hotelu Jan oraz w Piechowicach na DK3. Tutaj straż pożarna również udrożniała i zabezpieczała teren. Na drogach panowały bardzo trudne warunki do jazdy.

Natomiast w Jeleniej Górze, przy ulicy Wzgórze Grota-Roweckiego strażacy zostali wezwani do nadłamanego w wyniku silnego wiatru konara drzewa, który zagrażał bezpieczeństwu mieszkańców.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Puste kościoły, mniej księży... Niedzielne msze raz w miesiącu?

Oddanych
głosów
808
Dobry pomysł
49%
To jest niedopuszczalne
32%
Nie mam zdania
19%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Polacy wydają fortunę na promocje
Rozmowy Jelonki
Rezonans dla węża domowego już możliwy
 
Aktualności
Kiedy zobaczyłam telefon córki w mule rzeki, to nogi się pode mną ugięły
 
112
Zjechał z drogi
 
112
Kolizja obok cmentarza
 
Aktualności
Artystycznie w pałacu Bukowiec
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group