Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 7000
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Skuterami na wybrzeże. Będą promować miasto

Wtorek, 26 lipca 2011, 8:01
Aktualizacja: Czwartek, 28 lipca 2011, 12:26
Autor: RED
JELENIA GÓRA: Skuterami na wybrzeże. Będą promować miasto
Fot. Organizatorzy
Na pomysł, aby zorganizować wyprawę na motorowerach nad Bałtyk wpadli siedząc na ławce przed blokiem. Po nagłośnieniu tej idei odzew był duży, ale ostatecznie cztery osoby wyjadą do Kołobrzegu już w czwartek (28.07): start z placu Ratuszowego o godz. 18.

Po promocyjnych wyjazdach wycieczkach na rowerach, swój czas mają też miłośnicy motorowerów, jednośladów z silnikami o pojemności do 50 cm3. Wszystko dzięki pomysłowi Marcina, Mirka i Łukasza z Siedlęcina. Wprawdzie odzew na pomysł po jego nagłośnieniu w mediach był spory, jednak ostatecznie na wyjazd zdecydowało się czterech śmiałków. Jeden pojedzie samochodem asekuracyjnym.

– Pozyskaliśmy sponsorów którym bardzo dziękujemy dzięki temu paliwo na przejazd do skuterów jest darmowe. W zamian za to przyklejamy naklejki reklamujące ich firmy i jak i równie reklamujące naszą Jelenią Górę. Z urzędu miasta pożyczamy flagi, które zamontujemy na motorowerach – napisali do nas uczestnicy wyjazdu, którzy ruszą w trasę do Kołobrzegu (ponad 500 km) w nadchodzący piątek.

Chcą przede wszystkim promować region, ale nie tylko. Pragną przekonać sceptyków, że i na skuterze można sporo osiągnąć. Dodają także, że wciąż jesr możliwość wsparcia wyjazdu: telefon 781 100 933.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group