Wtorek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 7661
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Skuteczny sposób na promocję naszych atrakcji

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 8 lutego 2012, 9:17
Aktualizacja: 9:18
Autor: SJ
Rozpoczęły się przygotowania do XIV Międzynarodowych Targów Turystycznych – „TOURTEC”, które w tym roku zorganizowane będą w dniach 11 – 12 maja na jeleniogórskim Placu Ratuszowym.

– Targi te wpisały się już w całe kalendarium ważnych targów tego typu nie tylko w Polsce, ale i w Euroregionie NYSA – powiedział Jacek Włodyga, starosta jeleniogórski. – Spodziewamy się gości ze swoich miast partnerskich, i z kraju, i z zagranicy (tu m.in. Jablonec, Bautzen, Aachen i in.), ale przede wszystkim licznych wystawców rozmaitych ofert turystycznych.

Targi to dobra okazja pokazania się przed szczytem letniego sezonu turystycznego, więc pewnie będzie tradycyjnie reprezentacja Lwówka Śląskiego (przez Lwóweckim Latem Agatowym), Lubomierza (przed Festiwalem Komedii Filmowych), Mirska (przed Izerską Galą Folkloru)…
W 2011 r. gościliśmy ponad 100 wystawców, reprezentujących blisko 300 podmiotów turystycznych, bo niektórzy wynajmowali wspólne stoiska. Reprezentowali byli gestorzy turystyki z Polski, Czech, Niemiec i Holandii.

Odwiedziło nas ok. 15 tysięcy gości, głównie z Jeleniej Góry i Powiatu Jeleniogórskiego, ale też tych, którzy właśnie w trakcie TOURTEC-u finalizują swoje plany pobytu w lipcu i sierpniu w Kotlinie Jeleniogórskiej, a są mieszkańcami Dolnego Śląska, Lubuskiego i Pomorza, czy Wielkopolski. Zaglądają w czasie majowego weekendu, by powrócić na dłużej w trakcie wakacji.

Więcej informacji o TOURTEC-u można zasięgnąć na stronie www.tourtec.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~zirytowany 8-02-2012 21:33
super impra i pomysł: targi odwiedzają jeleniogórzanie i mieszkańcy z okolicznych pipidów - jeszcze jedna urzędnicza bzdura za kupę forsy, która ciągnie się latami. To już 14 raz wyrzucają kasę w błoto, udając że to promocja powiatu. Nie wstyd Wam organizatorzy? Panie Starosto czas z tym skończyć bo skrajna głupota tego przedsięwzięcia bije w oczy. Marnujecie nasze pieniądze, a w takich czasach to zbrodnia!
goscniedzielny 9-02-2012 1:21
tytul oczywiscie wprowadza w blad, bo to nie promocja naszego powiatu, a raczej promocja innych regionow u jeleniogorzan, bo z tekstu wynika jednoznacznie, iz to miejscowi tlumnie nawiedzaja targi. Ci z innych wojewodztw, to jacys nienormalni i dziwni sa, bo specjalnie osobiscie tutaj sie fatyguja na te targi, by rezerwacje sobie na jesien zrobic. Ciemny widac to lud, skoro nie robi tego przez internet lub telefonicznie...
~ahoj 9-02-2012 22:28
Ej, zirytowany... raczej jesteś sfrustrowany. Zdravim te ze zletej Prahy :D

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group