Niedziela, 13 czerwca
Imieniny: Antoniego, Lucjana
Czytających: 6271
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Skuteczny sposób na promocję naszych atrakcji

Środa, 8 lutego 2012, 9:17
Aktualizacja: 9:18
Autor: SJ
Rozpoczęły się przygotowania do XIV Międzynarodowych Targów Turystycznych – „TOURTEC”, które w tym roku zorganizowane będą w dniach 11 – 12 maja na jeleniogórskim Placu Ratuszowym.

– Targi te wpisały się już w całe kalendarium ważnych targów tego typu nie tylko w Polsce, ale i w Euroregionie NYSA – powiedział Jacek Włodyga, starosta jeleniogórski. – Spodziewamy się gości ze swoich miast partnerskich, i z kraju, i z zagranicy (tu m.in. Jablonec, Bautzen, Aachen i in.), ale przede wszystkim licznych wystawców rozmaitych ofert turystycznych.

Targi to dobra okazja pokazania się przed szczytem letniego sezonu turystycznego, więc pewnie będzie tradycyjnie reprezentacja Lwówka Śląskiego (przez Lwóweckim Latem Agatowym), Lubomierza (przed Festiwalem Komedii Filmowych), Mirska (przed Izerską Galą Folkloru)…
W 2011 r. gościliśmy ponad 100 wystawców, reprezentujących blisko 300 podmiotów turystycznych, bo niektórzy wynajmowali wspólne stoiska. Reprezentowali byli gestorzy turystyki z Polski, Czech, Niemiec i Holandii.

Odwiedziło nas ok. 15 tysięcy gości, głównie z Jeleniej Góry i Powiatu Jeleniogórskiego, ale też tych, którzy właśnie w trakcie TOURTEC-u finalizują swoje plany pobytu w lipcu i sierpniu w Kotlinie Jeleniogórskiej, a są mieszkańcami Dolnego Śląska, Lubuskiego i Pomorza, czy Wielkopolski. Zaglądają w czasie majowego weekendu, by powrócić na dłużej w trakcie wakacji.

Więcej informacji o TOURTEC-u można zasięgnąć na stronie www.tourtec.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group