Czwartek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 7199
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Skrzyżowanie Sobieskiego Karola Miarki. Czarny punkt Jeleniej Góry

Wtorek, 20 grudnia 2011, 7:51
Aktualizacja: Środa, 21 grudnia 2011, 8:06
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Skrzyżowanie Sobieskiego Karola Miarki. Czarny punkt Jeleniej Góry
Fot. Angela
Do trzech zdarzeń drogowych, w tym jednego wypadku, doszło wczoraj na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Karola Miarki w Jeleniej Górze.

Około 30-letni kierowca skutera jechał od strony ronda w kierunku centrum. Drogę zajechał mu kierowca opla, który wyjeżdżał z podporządkowanej ulicy Karola Miarki. Kierowca skutera został zabrany do szpitala. Z wstępnych ustaleń wynika, że ma uraz kręgosłupa i kolana.

– Nieco wcześniej na tym samym skrzyżowaniu wydarzyły się jeszcze dwie kolizję, w których na szczęście nikt z uczestników nie odniósł obrażeń. Skrzyżowanie Karola Miarki z ul. Sobieskiego można nazwać czarnym punktem Jeleniej Góry. Trzeba jednak zaznaczyć, że samo skrzyżowanie nie jest specjalnie niebezpieczne. Kierowcy powinni stosować się do przepisów, które dla wszystkich są takie same: zachowanie szczególnej ostrożności, upewnienie się czy nikt nie jedzie przed wykonaniem manewru, ustąpienie pierwszeństwa jazdy i tak zwana zasada ograniczonego zaufania wobec każdego uczestnika ruchu – mówi mł. asp. Kacper Krauze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (37) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group