Czwartek, 13 czerwca
Imieniny: Antoniego, Lucjana
Czytających: 10594
Zalogowanych: 27
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Skrzaty bajecznie bawiły się z dziećmi w „Muflonie”

Wtorek, 29 października 2013, 8:23
Aktualizacja: Środa, 30 października 2013, 7:24
Autor: Mestra
Jelenia Góra: Skrzaty bajecznie bawiły się z dziećmi w „Muflonie”
Fot. Mestra
Takiego zgromadzenia skrzatów w Jeleniej Górze już dawno nie było – małe i duże, z kolorowymi czapeczkami, czerwonymi noskami, z liściowymi wiankami, a przede wszystkim z uśmiechami na twarzy, zawitały tłumnie w minioną niedzielę (27.10) do Miejskiego Domu Kultury „Muflon” na kolejną imprezę z cyklu Poranki Rodzinne.

Licznie przybywających uczestników Poranka, powitała gromadka muflonowych skrzatów, która zabrała dzieci i rodziców do wspólnej, bajkowej przygody. Poza oglądaniem wesołych bajek z serii „Przygody skrzatów”, najmłodsi bawili się szukając ukrytych liter z imionami bohaterów kreskówki i rysowali portrety – dzieci swoich rodziców, a rodzice – dzieci. Realizowany był również reportaż, który wyświetlony zostanie na kolejnym spotkaniu, a uczestnicy imprezy odpowiadali na pytanie „O co poprosiłbyś skrzata, gdybyś go spotkał?”. Na zakończenie rozlosowane zostały nagrody od sponsorów, a każdy maluch otrzymał słodką niespodziankę.

– Jesteśmy na tym spotkaniu pierwszy raz, namówili nas znajomi, którzy byli zachwyceni poprzednim Porankiem z Misiem Uszatkiem. Nie spodziewaliśmy się nawet, że będziemy się tak dobrze bawić. Najlepsze jest to, że do zabawy wciągane są nie tylko dzieci, ale też rodzice – mówi Małgorzata Banaszek, która na imprezę przyjechała z 5-letnią córką z Kowar.

Kolejne porankowe spotkanie już 17 listopada. Tym razem na najmłodszych będzie czekało spotkanie z sympatycznymi Muminkami. Wstęp 10zł/dziecko (opiekunowie bezpłatnie); kawa, herbata i słodki poczęstunek – gratis.

Cykl Poranków Rodzinnych dofinansowany jest z budżetu Miasta Jelenia Góra, patronat medialny sprawuje Jelonka.com, Muzyczne Radio oraz telewizja internetowa Strimeo.TV. Poranki wspierają: Czekolodziarnia w Jeleniej Górze, Hotel Gołębiewski, Klocki z Charakterem – Interaktywna wystawa klocków LEGO w Karpaczu i Jelenia Plast.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeżdżę na rowerze?

Oddanych
głosów
782
Tak, regularnie
23%
Tak, od czasu do czasu
37%
Nie, ale uprawiam rekreacyjnie inny sport
14%
Nie, z jakimkolwiek sportem mi „nie po drodze”
25%
 
Głos ulicy
Ja lubię sushi, a ja wolę burgery domowe
 
Miej świadomość
Można płacić... okiem
 
Rozmowy Jelonki
Od lat wnioskujemy o rondo w tym miejscu
 
Aktualności
Czy taka hala będzie u nas?
 
Aktualności
Syreny w hołdzie koledze ze wschodniej granicy
 
Aktualności
Kawka u Boskich
 
Kultura
Festyn w Miłkowie
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group