Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 8007
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Skorzystaj z bezpłatnych porad – od poniedziałku

Sobota, 20 lutego 2016, 11:39
Aktualizacja: Czwartek, 25 lutego 2016, 8:01
Autor: 112
Jelenia Góra: Skorzystaj z bezpłatnych porad – od poniedziałku
Fot. Archiwum
Ministerstwo Sprawiedliwości , Prokuratura Generalna oraz Komenda Główna Policji od 22 do 27 organizują na terenie całej Polski przedsięwzięcie pn. „Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw”, którego zasadniczym celem jest zwrócenie uwagi na potrzeby i prawa osób, które zostały pokrzywdzone w wyniku przestępstw. W tym roku w Jeleniej Górze dyżury pełnione będą w Prokuraturze Rejonowej przy ul. Matejki 17.

W tych dniach od godz. 10.00 do 15.00 dyżury w Prokuraturze Rejonowej w Jeleniej Górze pełnić będą codziennie: prokurator, policjant z Wydziału Kryminalnego i Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, a także przedstawiciel Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Jeleniej Górze, Ośrodka Adopcyjno-Opiekuńczego w Jeleniej Górze, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze, Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta w Jeleniej Górze, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jeleniej Górze, Terenowego Komitetu Ochrony Praw Dziecka w Jeleniej Górze, Stowarzyszenia Pomocy Akson we Wrocławiu.

Dyżury te mają charakter interdyscyplinarny i mają na celu udzielenie pomocy ofiarom przestępstw, poinformowanie o przysługujących im prawach, jak również przekazanie informacji o działających w Jeleniej Górze i na terenie powiatu jeleniogórskiego instytucjach pomocowych udzielających pomocy na co dzień.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group