Niedziela, 28 czerwca
37°C Jelenia Góra
reklamy

Skończyło się na strachu

Audio

Czytaj na głos

Autor: Ania 1 min czytania

Wczoraj w budynku w Mysłakowicach, znanym z działającej w nim restauracji „Pod Kasztanami” zapaliła się sadza w kominie. Choć incydent nie był groźny, przyjechało do niego pięć jednostek straży pożarnej.

Zgłaszający przekazał informację strażakom mówiąc o pożarze całego dachu. Dlatego z góry zabezpieczono większe siły i środki. Ostatecznie po przyjeździe na miejsce okazało się, że płonęła jedynie sadza w kominie. Nikomu nic się nie stało, a strażacy szybko zażegnali niebezpieczeństwo.

Na miejscu byli przedstawiciele m.in. z JRG Kowary i OSP Łomnica.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka