Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 4636
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Skandal na stronce

Piątek, 28 kwietnia 2006, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 28 kwietnia 2006, 18:24
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Skandal na stronce
Fot. Internet
Nazwisko wykładowcy skazanego wyrokiem sądu i wyrzuconego z Kolegium Karkonoskiego wciąż znajduje się na stronie internetowej uczelni.

Chodzi o Przemysława K., którego sąd skazał na rok więzienia w zawieszeniu na dwa lata i zakazał mu przez dwa lata wykonywania zawodu nauczyciela. Zdaniem sądu K. molestował swoją studentkę.

Niedawno Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze utrzymał w mocy powyższy wyrok pierwszej instancji. Zebrany przez prokuraturę materiał dowodowy jednoznacznie przekonywał, że doszło do nadużyć ze strony wykładowcy.

Skandal wybuchł trzy lata temu. Trzy studentki opowiedziały dziennikarzom o dwuznacznych propozycjach i zachowaniach wykładowcy. Ostatecznie przed sądem zeznania złożyła tylko jedna studentka. Pozostałe nie chciały uczestniczyć w sprawie.
Miało chodzić, między innymi, o wysyłanie esemesów o erotycznej treści.

Mamy nadzieję, że władze Kolegium Karkonoskiego naprawią to niedopatrzenie. Na stronie można znaleźć wiele ciekawych i pożytecznych informacji. Nazwisko nauczyciela skazanego prawomocnym wyrokiem sądu sąsiaduje z szanowanymi i znanymi wykładowcami jeleniogórskiej uczelni.
Więcej na stronie: http://www.kk.jgora.pl/insjezslowian/ijs.php?go=wykladowcy

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group