Piątek, 30 lipca
Imieniny: Julity, Piotra
Czytających: 6080
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Siła opłatka w „Pomocnej dłoni”

Piątek, 14 stycznia 2011, 12:52
Aktualizacja: 12:52
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Siła opłatka w „Pomocnej dłoni”
Fot. TEJO
Choć od Wigilii minęło już kilka tygodni, okres świąteczny nie skończył się jeszcze. Dziś w Karkonoskim Salonie Sztuki Orient–Express opłatkiem podzielili się i do wigilijnego stołu niepełnosprawni skupieni w Stowarzyszeniu Osób Przewlekle Chorych „Pomocna Dłoń”.

Kilkudziesięciu niepełnosprawnych, a także osób dobrej woli wspierających środowisko pokrzywdzonych przez los, podzieliło się opłatkiem pobłogosławionym przez duszpasterza. Dobrych życzeń nigdy nie za wiele! – mówiono wracając do świątecznej atmosfery wspólnej wieczerzy i kolędowania. Przekazano także życzenia od pełnomocniczki prezydenta miasta ds. osób niepełnosprawnych Mirosławy Cichockiej.

Przedpołudnie umilili programem artystycznym uczniowie Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Jeleniej Górze. Zabrzmiały najpopularniejsze kolędy, a do śpiewu włączyli się wszyscy zebrani z miasta i regionu.

Niepełnosprawni z różnych organizacji będą jeszcze dzielić się opłatkiem w Mysłakowicach (sobota), a także w kościele Świętego Jana Apostoła na Zabobrzu (niedziela).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group