Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 6191
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Siekierą w nastolatka

Wtorek, 13 czerwca 2006, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 13 czerwca 2006, 13:07
Autor: TEJO
Kotlina Jeleniogórska: Siekierą w nastolatka
Fot. Archiwum
Dwóch pijanych bandytów w wieku 33 i 42 lata z okolic Karpacza zaatakowało w poniedziałek siekierą szesnastoletniego chłopca. Przestępcy pobili i zranili go niebezpiecznym przedmiotem oraz ukradli rower i pieniądze.

– Sprawców złapała policja – poinformowała kom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Obydwaj mieli blisko trzy promile alkoholu w organizmie. Siedzą w policyjnej izbie zatrzymań. O ich tymczasowym aresztowaniu ma zdecydować Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze.

Udało się odzyskać skradziony rower i gotówkę (20 złotych). Policja zwróciła łup właścicielowi. Szesnastolatek po udzieleniu pomocy medycznej, wrócił do domu. Jego zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo, ale chłopak wciąż jest w szoku po tym wydarzeniu.

Bandyci z okolic Karpacza są znani stróżom prawa. Byli już karani za podobne przestępstwa. Po procesie mogą trafić do więzienia na czas nie krótszy niż trzy lata. Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narządzia grozi kara do ośmiu lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group