Sobota, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 3620
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Siedmioro dzieci i mama z trzema promilami

Środa, 29 września 2010, 14:26
Aktualizacja: 14:27
Autor: TEJO
Kompletnie pijana kobieta „opiekowała się” siedmiorgiem potomstwa w tym córeczkami w wieku 16–miesięcy i 4 lata. Mogła narazić dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

Wczoraj po południu po anonimowej informacji na numer alarmowy 997 o libacji, która miała miejsce w jednym z jeleniogórskich mieszkań (miały tam też przebywać małe dzieci), na miejsce udał się patrol policji.

Policjanci, którzy pojechali na zgłoszenie, zastali w środku 37-letnią kobietę oraz siedmioro dzieci w wieku od 16 miesięcy do 12 lat. Od matki wyraźnie czuć było alkohol. Okazało się, że miała trzy promile w organizmie.

Jak ustalili funkcjonariusze, w mieszkaniu kilka minut wcześniej odbywała się impreza zakrapiana alkoholem, a dwoje jej uczestników opuściło lokal przed przybyciem patrolu – informuje podinsp. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Opiekę nad dziećmi powierzono ojcu, który przyszedł do domu po zawiadomieniu go o zdarzeniu.

Policjanci sprawdzają, czy matka sprawując opiekę nad dziećmi w takim stanie nie stworzyła zagrożenia dla ich życia lub zdrowia. O sytuacji zostanie powiadomiony sąd rodzinny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group