Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 4097
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Siedmiolatek pod kołami samochodu

Piątek, 29 sierpnia 2008, 10:10
Aktualizacja: 10:14
Autor: Angela
Beztroskie przebieganie przez ulicę dla jednego z dzieci mogło się wczoraj zakończyć tragicznie. 7– letni chłopiec nie upewnił się, czy jezdnia jest pusta i wbiegł pod koła pędzącego samochodu. Na szczęście skończyło się tylko na zadrapaniach nogi dziecka. Policja apeluję do rodziców o większą kontrolę nad pociechami.

Do zdarzenia doszło wczoraj o godzinie 18.30 na rogu ulic Poznańskiej i Sobieskiego, nieopodal dyskontu spożywczego Biedronka. Siedmiolatek beztrosko przebiegał z kolegami przez ulicę. Rówieśnicy zdążyli uciec przed nadjeżdżającym fordem.

Chłopiec miał mniej szczęścia i wpadł pod koła samochodu. Po zauważeniu malucha na drodze natychmiast zareagował kierowca pojazdu, któremu udało się opanować pojazd i zapobiec tragedii.
- Na szczęście chłopcu nic się nie stało, miał tylko podrapaną nogę, ale jego życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo – mówi nadkom. Edyta Bagrowska, rzecznik jeleniogórskiej policji.

Policja apeluje, by rodzice zwracali większą uwagę na to gdzie bawią się ich dzieci, oraz by uczulili najmłodszych, że przez jednię przechodzi się wyłącznie po pasach i to po uprzednim upewnieniu się, że nie nadjeżdża żaden samochód.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group