Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 10380
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Siatkówka dla każdego

Poniedziałek, 2 grudnia 2019, 6:47
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Siatkówka dla każdego
Fot. Tomek Raczyński
Dzisiaj (1.12) w hali przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze odbył się Mikołajkowy Turniej Siatkarski, który organizował Integracyjny Klub Sportowy. Była to doskonała okazja, aby poprzez zabawę zachęcić do sportu najmłodszych oraz do integracji nieco starszych miłośników siatkówki i rodziców.

Impreza miała charakter otwarty - przybyli nie tylko członkowie klubu IKS, ale także kążdy, kto chciał spróbować swoich sił w siatkówce. W sumie bawiło się ok. 30 dzieci podzielonych na dwie kategorie: 4 do 6 lat (skrzaty) zawody indywidualne dla dziewcząt i chłopców, piłka rzucana, oraz 7 do 10 lat (kinder) - zawody zespołów dwuosobowych składających się z dwóch dziewczyn, dwóch chłopców lub dziewczyny i chłopaka - piłka łapana i odbijana.

Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, ale wyłaniano też zwycięzców, którzy otrzymali nagrody rzeczowe. Następnie do rywalizacji przystąpiła młodzież, a na zakończenie zaplanowano mecz rodziców.

Celem turnieju jest propagowanie siatkówki, zwłaszcza wśród najmłodszych. Chcemy zachęcać do aktywnego spędzania czasu, a nie ciągle przed komputerem - podkreślił Jerzy Sarna, prezes IKS-u.

Twoja reakcja na artykuł?

3
75%
Cieszy
1
25%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
758
Tak
21%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group