Siatkarze znów się nie popisali

Wiadomości: IV-liga siatkarzy
Niedziela, 13 stycznia 2013, 17:13
Aktualizacja: 17:15
Kolejny mecz bez zdobytego choćby jednego seta zanotowali siatkarze IV–ligowego KS–u Jelenia Góra. Nasi zawodnicy przegrali wyraźnie na wyjeździe z MOKiS–em Siatkarzem Oleśnica.

W pierwszych dwóch partiach przewaga gospodarzy była bezdyskusyjna. Miejscowy po kilkudziesięciu minutach prowadzili 2:0 wygrywając 25:17 i 25:16. W trzecim, jak się okazało na finiszu ostatnim secie trwała już bardziej wyrównana walka, ale i ta odsłona padła łupem przeciwników, którzy zwyciężyli 25:22, a w całym pojedynku 3:0. Jeleniogórzanie w tabeli wciąż znajdują się na przedostatniej szóstej lokacie.

MOKiS Siatkarz Oleśnica - KS Jelenia Góra 3:0 (25:17, 25:16, 25:22)