Siatkarze UKS – u przegrywają w czterech setach

Środa, 28 listopada 2007, 9:35
Aktualizacja: 9:38
Autor: Łukasz Stawski
Kolejny mecz w Dolnośląskiej Lidze Juniorów rozegrali siatkarze UKS Jelenia Góra. Debiutujący w tych rozgrywkach młodzi jeleniogórzanie ulegli tym razem KKS Ren But Złotoryja 1:3

Mecz pomiędzy UKS "JG" – KKS REN BUT Złotoryja odbył się w sali SP 10. Na spotkanie przybyła spora liczba widzów co spowodowało większą mobilizację wśród zawodników, ale też może i większą tremę. Mecz zakończył się wynikiem 1:3 dla klubu ze Złotoryi.

W pierwszym secie, jeleniogórzanie próbowali dotrzymać kroku swoim przeciwnikom jednak przegrali tę partię do 18. W następnym secie UKS – iacy grając żywiołowo i walecznie zwyciężyli do 22. W secie trzecim nasi chłopcy za bardzo się cieszyli z wygranej poprzedniej partii, co spowodowało ich dekoncentracje i przegranie do 16. W ostatniej jak się okazało odsłonie jeleniogórzanie prowadzili przez ponad połowę seta, ale w jego końcówce seria niedokładności sprawiła iż przegrali tę partię 21:25 i cały mecz 1:3 (18:25, 25:22, 16:22, 21:25).

Skład UKS Jelenia Góra: Wojciech Zaremba, Mateusz Szkudlarek, Dawid Wojtaszek, Karol Mroczkowski, Bartosz Wajdowicz, Maciej Cholewiński, Mariusz Bańka, Mateusz Frąc, Tomasz Piasecki,

Komentarze (21) Dodaj komentarz

~Grzgrz 29-11-2007 17:26
W sumie nic nowego. Ciekawe co w ich ekipie stanowi największy problem ;P
~Wojciech 29-11-2007 20:21
Ostatnio pozbyliśmy się problemów ze środkiem i coraz lepiej gramy blokiem :) Teraz już wystarczy "tylko" poprawić przyjęcie, rozegranie i atak... no i blok trochę też :P
~... 29-11-2007 20:22
Grzgrz nie bądź wredny...
~Maciejo 29-11-2007 20:28
Jak na tę chwilę problem stanowi tylko brak ogrania na tym szczeblu rozgrywek w stosunku do bardziej doświadczonych drużyn oraz odpowiedniej motywacji przez cały mecz :> Z meczu na mecz gra jest coraz lepsza i eksplozja formy w tym sezonie jeszcze nadejdzie :D A 1-3 po walce to już nie 0-3 z meczu bez historii. Waleczni zawsze niebezpieczni ;)
~koziool 29-11-2007 20:47
nie wiesz co jest ich problemem?? Pewna osoba ktora teraz pauzuje ale niestety bedzie grac niedlugo :/...
~Maciejo 30-11-2007 15:45
I w sumie mądrze, wszystko zweryfikuje boisko ;)
~asia od grzgrz 30-11-2007 19:46
Chłopaki mają się trzymać! po prostu potrzebują więcej mobilizacji co oznacza że musi przychodzić więcej... dziewczyn:D
~... 1-12-2007 11:00
Aśka mówisz zeby przychodziło więcej dziewczyn na mecze a sama się nie pojawiasz...pff
~Piond 2-12-2007 1:53
"Ty jetes z Norwiad i grasz na libero w tym beznajdziejnym klubie LO" LO to nie klub, a szkoła, ktorej chyba Tobie brakuje... Norwid w Lidze Międzyszkolnej z tego co widzialem nie ma sobie rownych, coraz lepiej radzi sobie takze w Lidze Amatorow, chlopaki maja po 17 lat i graja doskonale taktycznie, brakuje im jedynie warunkow fizycznych i techniki... widac ze jestes z uksu xD pocwicz
~Gamowa 2-12-2007 10:57
nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem tylko myśleć o przyszłości i następnych meczach a z porażek wynieść tylko odpowiednie wnioski, weźcie sie w garść przecież jesteście najlepsi!!!!
~Maciejo 2-12-2007 16:38
No wg mnie ciężko się gra "doskonale taktycznie" nie mając techniki ;P Czary, istne czary panie Piond któremu szkoły jak widać nie brakuje :> Od uksu wara, poczekajmy na bezpośredni mecz i potem podyskutujmy
~Piond 2-12-2007 20:42
~Maciejo, takiej krotkiej i takiego rozgrywajacego nie bedziecie miec nigdy, a mowie z pozycji zwyklego obserwatora, bo mi tam ryba kto wygrywa;] taktyka a technika 2 rozne sprawy
~B_M 2-12-2007 21:20
Nigdy nie mów nigdy ;] Skąd masz taka pewność, że w UKS-ie nie będzie "takiej krótkiej i takiego rozgrywającego"??
~Wojciech 2-12-2007 21:41
No to szkoda, że was rozgrywający marnuje się w LO i nie chce grac w żadnym klubie... Przyznam, sypacza macie niezłego, ale to nie znaczy że nigdy (jak napisałeś) nie będziemy mieć lepszego. Zresztą UKS to klub, a nie szkolna drużyna, więc siłą rzeczy powinniśmy być od was lepsi co udowodnimy w meczu międzi nami :) P.S Zachęcam do oglądnięcia jakiegoś meczu UKSu, nie sądzę żebyśmy grali gorszą krótką od Norwida. Jak już napisałem niedługo wam to pokażemy :)
~do kozioła środkowy 2-12-2007 21:54
Siema może wpadniesz na trening do żeroma w środe na 17.30 i pokażesz nam wszystkim jak trzeba grać. Liczę na twoją obecność.
~Maciejo 2-12-2007 21:55
Chodzi o taką krótką i rozegranie jakie ma Norwid a my niby nie, tak? Proszę się nie martwić, sam zadbam żebyś się mylił w tej sprawie :)
~koziool 4-12-2007 20:12
po pierwsze pisze sie do kozla, po drugie do UKS-u nic nie mam bo jest to calkiem niezly klub z paroma dobrymi zawodnikami a co najwazniejsze ciagle sie rozwijajacy (tu uwaga do nas chlopaki :]). chcialbym przyjsc na trening ale nie samemu bo w zeromie do rozne rzeczy sie dzieja xD PS: Panie srodkowy ja nigdy nie powiedzielam ze wiem jak nalezy grac ale opinie wyrazic mozna prawda ?
~Maciejo 13-12-2007 15:43
Co do odmiany słowa "kozioł" to znam dwie możliwe :> I nie zwalaj na "Żerom" bo "Norwid" nie lepszy a gdyby ci zależało to byś przyszedł bez względu na to gdzie trenujemy oO