Sobota, 27 czerwca
35°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Siatkarki Żeroma najlepsze

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemek Kaczałko 1 min czytania

W hali przy ul. Złotniczej rozstrzygnięto rywalizację dziewcząt w siatkówce szkół ponadpodstawowych. Po mistrzostwo Jeleniej Góry sięgnęły zawodniczki z I Liceum Ogólnokształcącego im. S. Żeromskiego.

Wyniki półfinału:

I Liceum Ogólnokształcące - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych 2:0 (25:22, 25:20) Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystycznych - Zespół Szkół Technicznych "Mechanik" 2:0 (25:19, 25:17)

Mecz o 3. miejsce:

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych - Zespół Szkół Technicznych "Mechanik" 0:2 (26:28, 21:25)

Finał:

I Liceum Ogólnokształcące - Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystycznych 2:0 (25:22, 25:12)

Najlepszą zawodniczką Licealiady została Karolina Dyzio (ZSOiT).

Skład zwycięskiej drużyny (I LO): Martyna Bielecka, Daria Byczko, Oliwia Duraj, Agata Homoncik, Amelia Koncewicz, Mariola Markowiak, Martyna Mazur, Oliwia Michalik, Sandra Pancerz, Gabriela Thomczik, Oliwia Urynowicz.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka