Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 24 stycznia
Imieniny: Franciszka, Rafała
Czytających: 14516
Zalogowanych: 84
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Sfotografowali na medal Śniegolepy 2009

Piątek, 13 lutego 2009, 8:35
Aktualizacja: 11:08
Autor: TEJO
REGION: Sfotografowali na medal Śniegolepy 2009
Fot. Radosław Pelisiak
Znamy już wyniki konkursu na najlepsze zdjęcie z namalowanych światłem tegorocznych Śniegolepów, które odbyły się w styczniu w Szklarskiej Porębie.

Poziom nadesłanych prac był bardzo wysoki. Autorzy w sposób różnorodny przedstawiali kolory i uroki barwnej imprezy, która w tym roku zyskała dodatkowy wymiar w postaci iluminacji. A to za sprawą gospodarzy Karkonoskiego Festiwalu Światła oraz firmy Philips, która ufundowała nagrody.

Jury po burzliwych obradach i niełatwych decyzjach dokonało wyboru trzech zwycięskich zdjęć. Wygrał Radosław Pelisiak ze Szklarskiej Poręby. Drugie miejsce zdobyła Małgorzata Krajewska z Jeleniej Góry, a na trzeciej lokacie uplasował się Marcin Mazurkiewicz z Trzebnicy.

Wszystkim serdecznie gratulujemy. Organizator, czyli Informacja Turystyczna ze Szklarskiej Poręby wspólnie z Philipsem, nagrody prześle pocztą.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Co myślisz o podwyższe płacy minimalnej?

Oddanych
głosów
545
Pozytywnie
36%
Mam mieszane odczucia - niewiele się zmienia
37%
Negatywnie
27%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Grenlandia oddana USA? Ratyfikacja umowy z Mercosur zablokowana
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
112
Rodzina z dzieckiem utknęła na Śnieżce po zmroku
 
Aktualności
Ule od senatora i posłanki na WOŚP
 
Aktualności
25 lat aikido w Jeleniej Górze
 
Karkonosze
Karkonosze zimą – piękno i zagrożenie w jednym
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group