Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 7072
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Seta nowym trenerem Karkonoszy

Czwartek, 15 marca 2007, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 15 marca 2007, 12:37
Autor: KED
Do zmiany szkoleniowca doszło tuż przed rozpoczęciem rundy wiosennej w zespole lidera klasy okręgowej Karkonoszach Jelenia Góra.

Andrzeja Buskiego, ściągniętego do klubu przez poprzedniego prezesa Piotra Lizaka z którym biało – niebiescy przepracowali cały okres przygotowawczy, zastąpił Artur Seta. –

Klub nie mógł przystać na warunki finansowe p. Buskiego, który oprócz pensji oczekiwał pokrycia kosztów wynajmu hotelu oraz dojazdów z Wrocławia – mówi prezes Karkonoszy Tadeusz Duda. Jesteśmy klubem z okręgówki i nie stać nas na szastanie pieniędzmi.

Nowy szkoleniowiec Karkonoszy jest osobą doskonale znaną jeleniogórskim kibicom, gdyż występował w tym klubie w czasach gdy jako Kem – Bud występował w II i III lidze. – Liczymy że A. Seta jako osoba związana z regionem poradzi sobie z poprowadzeniem drużyny i wprowadzi do niej dyscyplinę i charakter – mówi T. Duda

Cele naszego klubu na ten sezon pozostają niezmienne i są nimi awans juniorów do Ligi Dolnośląskiej Juniorów oraz seniorów do IV ligi. Być może skład zespołu wzmocni jeszcze Przemysław Wajda. Dobrą informacją dla kibiców jest dopuszczenie przez prezydenta miasta stadionu na Złotniczej do rozgrywania meczów.

Klub miał problemy z uzyskaniem w/w zgody ze względu na zły stan ogrodzenia od strony Jelfy. W tej sytuacji pierwszy mecz rundy wiosennej Karkonosze z Apisem Jędrzychowice rozegrają na Złotniczej w sobotę o godzinie 15.00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group