Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny
Czytających: 3837
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Seryjny włamywacz w areszcie

Sobota, 25 września 2021, 8:34
Autor: 112
Powiat: Seryjny włamywacz w areszcie
Fot. Archiwum Policji
Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze i policjanci z Kowar ustalili, a następnie zatrzymali 38-latka bez stałego miejsca zamieszkania podejrzanego o serię przestępstw przeciwko mieniu.

Mężczyzna dopuścił się od sierpnia do września w Jeleniej Górze i w Kowarach serii przestępstw przeciwko mieniu. Jest podejrzany o co najmniej 20 kradzieży z włamaniem do różnych obiektów.

38-latek włamał się do jednej z jeleniogórskich cukierni, skąd ukradł pieniądze. Kiedy zorientował się, że w pomieszczeniu są kamery, ukradł laptopa i rejestrator, które następnie wyrzucił. Podczas snu właścicieli włamał się też do jednego z domów, skąd ukradł torebkę i uciekł. Jego łupem padły m.in. dokumenty i karty płatnicze. Jedną z kart posłużył się 11 razy płacąc nią za drobne zakupy. Ma on również na koncie kradzież z włamaniem do jednego z dyskontów spożywczych w Kowarach, skąd ukradł ciastka za… 3 złote. Przestępstwa te popełnił w warunkach, tzw. ”recydywy”.

Podejrzany został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem - grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. 23 września Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 2 miesiące.

Twoja reakcja na artykuł?

1
14%
Cieszy
2
29%
Hahaha
1
14%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
43%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group