Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 2594
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: "Seniority" wystąpią w JCK – już w piątek!

Wtorek, 10 stycznia 2012, 8:45
Aktualizacja: 8:46
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: "Seniority" wystąpią w JCK – już w piątek!
Fot. Archiwum
W Jeleniej Górze działają od trzech lat, bawią widzów skeczami, tańcem i piosenkami, które sami piszą, a w najbliższy piątek o godz. 18.00 wystąpią w sali widowiskowej JCK przy ul. Bankowej – mowa o kabarecie „Seniority”. Wstęp jest wolny!

Kabaret „Seniority” działa patronatem Jeleniogórskiego Centrum Kultury w Jeleniej Górze. Występuje głównie lokalnie w okolicach Jeleniej Góry między innymi na deskach Zdrojowego Teatru Animacji, w Jeleniogórskim Centrum Kultury, w Osiedlowym Domu Kultury na Zabobrzu.

Wyjeżdża również w dalsze trasy, na gościnne występy do Jawora lub Wrocławia. Kabaret cyklicznie występuje też w Domu Kultury w Złotoryi. W roku 2010 na przeglądzie Kabaretów w Lubaniu zajął pierwsze miejsce.

- Bawimy widzów różnorakim repertuarem przepełnionym muzyką, w których prym wiodą wesołe piosenki, a także finezyjnymi monologami, skeczami. Naszą dewizą jest dobrze bawić się z publicznością na której frekwencję nigdy nie narzekamy – mówi Helena Wiśniewska, szefowa Kabaretu „Seniority”.

W skład zespołu wchodzą: Helena Wiśniewska, Sabina Tomaszewska, Urszula Musielak, Gabriela Kun ,Michał Babiarczyk oraz muzyk Zdzisław Fibich.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group