Piątek, 1 lipca
Imieniny: Haliny, Marcina, Mariana
Czytających: 5388
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Sekrety w Galerii Skene już wkrótce

Poniedziałek, 5 stycznia 2015, 8:01
Aktualizacja: Czwartek, 8 stycznia 2015, 18:16
Autor: JSF
Jelenia Góra: Sekrety w Galerii Skene już wkrótce
Fot. Archiwum JSF
Jeleniogórska Strefa Fotografii zaprasza 9. stycznia o godz. 18.00 do Galerii Skene w Teatrze im. C. K. Norwida na wernisaż wystawy fotografii Jacka Szczerbaniewicza pt. Sekrety. Wstęp jest wolny. Ekspozycja będzie czynna do 25.02.

Jacek Szczerbaniewicz zajmuje się fotografią od wielu lat, jest laureatem kilkudziesięciu konkursów fotograficznych oraz autorem 10 wystaw indywidualnych i uczestnikiem kilkuset wystaw zbiorowych. Członek Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego a także Stowarzyszenia Jeleniogórska Strefa Fotografii. W 2005 roku Kapituła Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej przyznała mu tytuł artysty fotografika.
Wystawa Jacka Szczerbaniewicza pt. „Sekrety” to kontynuacja jego wcześniejszych działań na gruncie fotografii eksperymentalnej i poszukującej. Ten właśnie nurt, zbliżony do surrealizmu, ma swoje źródło w wyobraźni i przemyśleniach autora na temat otaczającej go rzeczywistości. Cechy te są charakterystyczne dla twórczości Jacka Szczerbaniewicza i z czasem stały się jego znakiem rozpoznawczym.

Na wystawie będą zarówno wcześniejsze prace – wielokrotnie nagradzane na konkursach krajowych i zagranicznych – jak również fotografie dotychczas nigdzie nieprezentowane.

„Sekrety” pozwalają przenieść się w subiektywny i tajemniczy świat widziany oczami autora.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group