Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 7508
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Sędzia Wesołowska na naszym uniwersytecie dziecięcym

Poniedziałek, 16 września 2013, 8:48
Aktualizacja: 8:57
Autor: Org
Jelenia Góra: Sędzia Wesołowska na naszym uniwersytecie dziecięcym
Fot. Organizator
W Jeleniej Górze rozpocznie się nowy rok akademicki na Uniwersytecie Dziecięcym UNIKIDS. Właśnie trwa nabór, a inaugurację zaplanowano na 27 października. Na pierwszym wykładzie najmłodsi studenci spotkają się m.in. z sędzią Anną Marią Wesołowską, znaną m.in. z programu TVN.

Małych naukowców czekają wykłady z geografii, fizyki czy archeologii, a także warsztaty m.in. z antropologii, fizyki, chemii, architektury, przyrody, historii sztuki, robotyki. Będą odkrywać naukę pod baczną opieką profesorów i doktorantów z największych polskich uczelni. Najmłodsi studenci mogą mieć 6 lat, najstarsi - 13.

Rejestracja odbywa się poprzez stronę internetową www.unikids.pl, gdzie znajdują się niezbędne informacje. Wystarczy wybrać miasto Jelenia Góra, a następnie zakładkę „Formularz zgłoszeniowy” oraz uiścić opłatę za semestr. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń.

Zajęcia Uniwersytetu Dziecięcego UNIKIDS odbywają się w soboty lub niedziele w obiektach Uniwersytetu Ekonomicznego w Jeleniej Górze.

Uniwersytet objęli patronatem honorowym: Prezydent Miasta, Uniwersytet Ekonomiczny Wydział EZiT w Jeleniej Górze oraz Marszałek Dolnośląski i Wojewoda Dolnośląski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group