Niedziela, 19 września
Imieniny: Konstancji, Teodora
Czytających: 6155
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Sedno w pląsach

Poniedziałek, 20 listopada 2006, 0:00
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Sedno w pląsach
Fot. Maciej Kaczmarek
W szkole tańca Beaty i Tomasza Tabor odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji IV Jeleniogórskich Spotkań Tanecznych.

Uczestnicy chwalili bardzo miłą atmosferę i doping publiczności. Podobała się dobra organizacja i wystrój sali. Niestety, jej w sumie niewielka powierzchnia nie sprzyjała wysokiej frekwencji.

– Taniec pomaga odreagować po problemach życia codziennego. Tańczę trzy lata, a z obecnym partnerem od pół roku. Zdecydowanie wolimy tańce standardowe, zwłaszcza tango, chociaż nasz jive jest przez sędziów komentowany jako „rewelacyjny”. Podobało mi się, że mogłam tańczyć w rytmach nagrań z „Tańca z Gwiazdami” – mówi Hanna Stańczyk, jedna z uczestniczek imprezy. – Od ponad pięciu lat tańczy również moja córka – dodaje.

– Gorący doping publiczności, jaki jest tutaj, bardzo pomaga parom tanecznym… Wiem, bo sama jestem tancerką– zwłaszcza podczas moich ulubionych tańców: samby, rumby, walca angielskiego czy tanga. Aż chce się tańczyć! Ja oczywiście kibicuje wszystkim, ale najbardziej mojej mamie – mówiła podczas imprezy Agnieszka, która tym razem zasiadła wśród kibiców.

Nagrodzonym parom gratulujemy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (25) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group