Niedziela, 28 czerwca
37°C Jelenia Góra
reklamy

Ścieżka na granicy miasta gotowa

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemek Kaczałko 1 min czytania

Piesi, rowerzyści i miłośnicy innych form aktywności fizycznej korzystają już z nowej ścieżki wzdłuż granicy miasta Jeleniej Góry z gminą Jeżów Sudecki. Zadanie – na zamówienie Miasta – wykonało Kółko Rolnicze Siedlęcin, a koszt budowy to 648 374,82 zł.

Zadanie w formule "zaprojektuj i wybuduj" zostało dofinansowane ze środków unijnych. Na odcinku 900 metrów wzdłuż granicy Jeleniej Góry wybudowano nową ścieżkę, która biegnie równolegle do ulicy Podmiejskiej znajdującej się na terenie Jeżowa Sudeckiego.

Dobrze, że w Jeleniej Górze powstają takie miejsca, bo są one odpowiednio przystosowane np. do jazdy na rolkach czy rowerze - wyznała Kasia, która chętnie korzysta z nowej ścieżki i okolicznego pumptracka (nieopodal Galerii Sudeckiej). Na ciągu pieszo-rowerowym można też spotkać spacerowiczów, dzieci i młodzież na hulajnogach czy biegaczy. Chętnych do korzystania nie brakuje.

Ścieżka jest oświetlona, a na obu jej końcowych odcinkach zamontowano słupki zabezpieczające. Wzdłuż drogi słupków już nie ma, więc należy liczyć, że żaden "mistrz kierownicy" nie wpadnie na pomysł jej przetestowania...

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka