Niedziela, 13 czerwca
Imieniny: Antoniego, Lucjana
Czytających: 6485
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Schował narkotyki w portfelu … koleżanki

Sobota, 25 czerwca 2011, 7:42
Aktualizacja: 7:43
Autor: Angela
Do trzech lat w wiezieniu może spędzić 21 – latek z Jeleniej Góry, który na widok policji schował narkotyki do …portfela spacerującej z nim koleżanki. Policjanci zabezpieczyli 44 porcje amfetaminy. Obecnie sprawdzają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.

21 – latek został zatrzymany w miniony czwartek około godziny 10.00. Policjanci zauważyli mężczyznę przy al. Jana Pawła II w Jeleniej Górze i od razu jego zachowanie wydało się im podejrzane. 21 – latek na ich widok szybko przekazał coś swojej koleżance. Po sprawdzeniu pary spacerowiczów okazało się, że mają oni przy sobie sporą ilość narkotyków.

- Kobieta przyznała, że 21-latek na widok policjantów przekazał jej narkotyki, które ona schowała w portfelu. Okazało się, że było to około 44 porcje amfetaminy. 21-latek trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie środków odurzających grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności – mówi podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają skąd 21 – latek miał narkotyki i czy nie zajmował się ich sprzedażą.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group