Poniedziałek, 22 czerwca
22°C Jelenia Góra
reklamy

Samochodowi rabusie zatrzymani

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Wpadka złodziei sprzętu elektronicznego.

reklamy
reklamy

Dwóch Łukaszów (W. i G.) namierzyła straż miejska po tym, jak ukradli radioodwarzacz z samochodu zaparkowanego przy ulicy Leśnej. Jak poinformował mł. insp. Grzegorz Rybarczyk, rzecznik prasowy SM, strażników zawiadomił okoliczny mieszkaniec, który był świadkiem, jak mężczyźni włamują się do jego auta. Mężczyzna opisał sprawców kradzieży.

Ci wciąż kręcili się w okolicy. Kiedy poszkodowany rozmawiał z funkcjonariuszami SM, zauważył dwóch podobnych do opisywanych mężczyzn i pokazał palcem w ich stronę. Przestępcy gest zauważyli i wzięli nogi za pas. Za nimi pobiegli strażnicy. Interwencja okazała się skuteczna. Sprawców złapano. – W trakcie zatrzymania osoby te były agresywne i wulgarne – informuje G. Rybarczyk.

Złodziejaszków przekazano policji, która osadziła ich w izbie zatrzymań i przejęła prowadzenie sprawy.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka