Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 3083
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Sam na sam z Sajnogiem

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 9 maja 2010, 5:59
Autor: admin
admin
Fot. admin
W Dialogach Jelonki gospodarz programu Wiktor Marconi rozmawia z zastępcą prezydenta Miłoszem Sajnogiem z klubu Jelenia Góra XXI.

Jaki jest plan lidera ugrupowania Dolny Śląsk XXI Rafała Dutkiewicza? Czy to możliwe, aby z list stowarzyszenia w listopadowych wyborach wystartował Marek Obrębalski? Dlaczego Platforma Obywatelska i Sojusz Lewicy Demokratycznej dają powody do śmiechu?

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (52) Dodaj komentarz

~olo 9-05-2010 8:25
sprzedawczyk
~mieszkaniecJG 9-05-2010 8:43
Brawo panie Miłoszu - tak trzymać nie dać się upartyjnić - najlepiej widać to w miastach takich jak Poznań (Grobelny), Wrocław (Dutkiewicz) - może i wreszcie Jelenia Góra ;)
~anelka 9-05-2010 10:18
W końcu jakiś rozsądny człowiek w ratuszu! Szkoda, że nie wygrał pan cztery lata temu. Trzymam za pana kciuki, panie Miłoszu!
~Plepleple 9-05-2010 10:29
O co chodzi? Pleppleple.
~zygmuntek 9-05-2010 10:39
Świetnie Miłosz. Miasto czeka na ciebie!
~do olo 9-05-2010 10:41
Słuchaj "internauto", wczorajsza impreza na rynku była jednym z pomysłów Sajnoga, nie interesuje nas wcale, co sądzą o nim oszołomy od Robercika. Koleś jest dobry i to się liczy!
~serwerek 9-05-2010 11:01
do olo, tak jest to kameleon
~clown 9-05-2010 11:18
Myślę, że dobrze się stało, że Miłosz Sajnog nie wygrał wyborów 4 lata temu. Był świetnym kandydatem, ale bez doświadczenia, te 4 lata pozwoliły mu je zdobyć i teraz jest jeszcze lepszym kandydatem:) Ma Pan mój głos:)
~Polak 9-05-2010 14:50
I tak k... nie wiadomo o co chodzi. Oczekuję na konkretne programy poszczególnych kandydatów na ich ewentualnych stronach internetowych.
~Polszewik 9-05-2010 15:34
Cztery lata temu nie głosowałem. A teraz z chęcią zagłosuję na Pana Sajnoga a nie na Towarzysza Marka Obrębalskiego.
~serena 9-05-2010 18:12
Wyjątkowo odpychający człowiek. Fałsz i zakłamanie bije z jego twarzy. Sprzedał się za stołek panu Obrębalskiemu i ma czelność udawać bezpartyjnego i niezależnego? Farsa. Trzeba powiedzieć, że tego pokroju ludzie winni zostać wyeliminowani raz na zawsze z zycia miasta. Przecież od kilku dobrych miesięcy ta zbieranina z XXI próbuje wkraść się w nasze łaski i załapac na listy wyborcze. Sajnog nie reprezentuje niczego więcej jak tylko swj tyłek i swoje interesy. To człowiek bez twarzy, na którym my wszyscy świetnie się poznaliśmy. To bardzo dobrze że pan Jerzy Pokój ukazał jego prawdziwą twarz i zamkną mu definitywnie drogę do naszej partii. Gdyby pan Dutkiewicz wiedział kto go reprezentuje w Jelonce to by dostał zawału serca.
teessi 9-05-2010 19:23
Sprzedał się? Pracując jako zastępca prezydenta ten człowiek po prostu się uczy. Odbywa praktykę. Zastępca zawsze jest od wykonywania czarnej roboty za swojego pryncypała. Pracując na etacie pobiera za to wynagrodzenie, bo nikt nie pracuje dla idei. Nie znam go. Nie wiem, jakie ma cechy osobiste. Może jest przeciętnym człowiekiem, ale to wiedzą tylko ci, z którymi on styka się na co dzień.
~Kosta 9-05-2010 19:25
Do serena. Co znaczy my wszyscy? Odwrotnie ,to właśnie ,My ! wszyscy poznaliśmy p. Sajnoga z jak najlepszej strony. Myślę , że ten jad i obrażanie radnych z JG XXI nie przyniesie im szkody. Pragnę też zwrócić uwagę serenie, ze porozumienie z p. Obrębalskim zawarł Klub XXI ,a nie Sajnog. Rozstanie się z p. Prystromem, którego bardzo cenię ,było rozstaniem się całej grupy radnych. Koalicja JG XXI z PO powinna nastąpić zaraz po wyborach, a nie po trzech latach. Ta koalicja, od której, tak odżegnuje się PO ,przyniosła miastu sporo korzyści. Szkoda, że serena w swoim zaślepieniu tego nie widzi. Pozdrowienia.
~popieram do 18;12 9-05-2010 19:34
Serena strzał w dziesiątkę. Taki jest to facet jak i większość z tego klubu na czele z panią R.
~gosc niedzielny 9-05-2010 20:32
~jj 9-05-2010 20:54
Bardzo miły i dobry człowiek Pan Wiktor Marconi, ale powinien ustąpic chyba miejsca komuś młodszemu, z jajami i poprawną dykcją w prowadzeniu takich rozmów jak te... Pozdrawiam
~ot polityka 9-05-2010 20:58
radnych WM wybrali wyborcy opozycyjni do PO. Niestety radni WM wypieli się na swoich wyborców, zdradzili ich i zmienili poglądy na bliskie PO... odpowiedzcie sobie sami jak nazywają się tacy ludzie?
~Lalla 9-05-2010 21:29
Miłosz Sajnog JEST niezależny! Jest to człowiek, który doskonale zna potrzeby miasta i mieszkańców. Jest bardzo pracowity w dążeniu do realizacji określonych zadań. Ma już także doświadczenie, co udowadnia od paru miesięcy. Myśłę, że wspólnie z M.Obrębalskim (bez PO) mają szansę na kolejną kadencją, ale jest warunek: muszą iść razem! Muszą ustalić wspólna strategię ... bo osobno każdy z nich przegra! Wtedy przegra też Jelenia Góra.
~do gościa niedzielnego 9-05-2010 21:38
A co ty żuczku boży możesz powiedzieć o doświadczeniu zawodowym kogokolwiek?!? Ten Pan o którym tak "pracowicie" się wypowiadasz ma osiągnięcia o jakich ty nie możesz mieć nawet pojęcia. "Wypierniczać do roboty" lub "zapraszać do polityki" możesz swoich kolesi na zapyziałym podwórku.
~hm 9-05-2010 22:42
Pamiętajcie, że Sajnog załatwił klasy lotnicze i otwarcie Grzybka za chwilę, a jego poprzednik- co?
~gosc niedzielny 9-05-2010 23:16
do 09-05-2010 21:38 jakież to szczególne osiągnięcia miał pan Sajnog przed wyborami - zrobienie magistra ? co dziesiąty Polak jest magistrem, zrobienie doktoratu...? średnio przypada 1 doktor na 300 Polaków. Konkrety proszę, a nie demagogię. Pochwal się jakimi to osiągnięciami Sajnog zasłynął przed 2006 rokiem, chętnie się dowiem, inni czytający jak mniemam też.
~wyborca 10-05-2010 5:56
Zawsze stawiam na młodych niezależnych ,nieskorumpowanych wykształconych, znających języki obce i polskie realia od pomysłu do realizacji. Tych staruchów z wieloletnim doświadczeniem z rady miasta dawno bym wyrzucił. Skleroza i inne choroby starcze nie sprzyjają rozwojowi miasta. Jest to jak balast na wieczność przyklejpny do stołka radnego ale w formie tylko styropianu w wodzie.
~niezależny 10-05-2010 8:11
czy macie na myśli niezależność zależną od zmiennych losowych czy taką jaką ma Cheops w Gizie lub Lenin w Mauzoleum? A co do nieskorumpowanych, to nie ma takich. Są tylko skorumpowani niezidentyfikowani... Są jeszcze ludzie wielcy małego pokroju;-)
~samolub 10-05-2010 8:22
Sajnog ma tylko 179 przyjaciół na NK
~Nie wierzmy kłamcom 10-05-2010 9:48
Ubrał się diabeł w ornat i na mszę ogonem dzwoni! panie Sajnog, na panu poznali się już wszyscy mieszkańcy, więc kiedy pan opowiada bzdury, pomawia i łaja zasłużonych ludzi takich jak Jerzy Pokój lub Marcin Zawiła to może by tak przez chwilę zastanowił się pan nad sobą samym. Przecież to pan sprzedał Prystroma, który pana stworzył z niczego. Kiedy go pan sprzedał nawet się ucieszyłem bo Prystroma nie lubię, ale pan żeś sprzedał go za stołek zastępcy prezydenta miasta. Z pomocą niestety naiwnego pana Marka Obrębalskiego zrobiłeś ordynarny skok na kasę, ukazując swoją prawdziwą twarz. Twarz dwulicowego cwaniaka, którego można kupić za sute powidła władzy. Najbardziej pazerny na stołki i kasę jest pan, a nie szacowni i zacni, zasłużeni panowie na których pan bezczelnie pluje. Jak pan śmie atakować Zawiłę czy pana Jerzego Pokoja, skoro nie dorasta pan im do pięt. Nie reprezentuje pan niczego, a jedyne co pan pokazał to to że potrafił pan wykiwać takiego spryciarza jak Prystrom. Teraz wiezie się pan na Dutkiewiczu, bo to właśnie dla pana "liczy się tylko to co mozna wyrwać". Czego pan chcesz od pana Krasonia, on też jest kimś, a pan zabawia się w pieska pana Dutkiewicza szczekającego na każdą zasłużoną osobę, bo tylko tak może pan przez sekundę zaistnieć. Kłamstwem jest że pana wynajeli mieszkańcy do działania na rzecz Jeleniej Góry, ja nie głosowałem na pana, a na pana Marka Obrębalskiego. Pana mieszkańcy nie chcieli do niczego wynajmować, bo człowiek tak fałszywy i zakłamany na swój własny temat jest po prostu całkowicie skompromitowany. To własnie pan, plujący na godnych i poważnych ludzi jest przykładem gangreny jaka toczy samorząd. Jeśli ktoś musi odejść to właśni tacy fałszywi, gotowi sprzedać się za stołek i kasę pseudoznawcy.
~Kosta 10-05-2010 10:04
do gościa niedzielnego. Ma pan nie dokładne informacje. P. Sajnog nigdy nie był na bezrobociu. Polecam artykuł w Nowinach Jeleniogórskich- skąd się wziął Sajnog w Jeleniej Górze. Tam rzetelnie opisano drogę M. Sajnoga do polityki. Należy do polityków, którzy znają miasto. W czasie swojej kampanii wyborczej odwiedził kilka tysięcy mieszkań. Np. wiedział, który autobus w zajezdni jest zepsuty, i jakie ma opony . O czym mówił na spotkaniach przed wyborami. A, jeżeli dla gościa niedzielnego zrobienie doktoratu jest żadnym osiągnięciem tzn, ze nie wie o czym mówi .
~gosc niedzielny 10-05-2010 11:46
~do kosta- 10-05-2010 11:52
Jeżeli Sajnog wie który autobus w MZK jest zepsuty i jakie ma opony, to niech idzie na etat mechanika autobusowego. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Skoro w kampanii popisywał się taką wiedzą to nic dziwnego że dostał w tyłek. Kosta podał jeszcze jeden powód dla którego na Sajnoga szkoda czasu. Może by tak pan red. Marconi nie lansował ludzi pozbawionych elementarnych kwalifikacji na cokolwiek więcej jak praca w ka...le na warsztacie w MZK? Co zaś się tyczy doktoratu to może by tak Kosta zajrzał z czego ten doktorat był napisany? Bo ja słyszałam, że podobno o jakiej Mongoli, gdzie jak wiadomo demokracja, poszanowanie praw człowieka i wolność słowa kwitną.
~Obywatel 10-05-2010 12:06
To ma być reprezentacyjny zastępca prezydenta miasta? Na miłość boga czy pan Miłosz Sajnog ma ADHD bo widać że mówi szybciej niż myśli i nie umie godnie usiedzieć w miejscu tylko cały czas się kręci jakby go coś uwierało. Jeżeli mamy takiego zastępce to co myśleć o prezydencie który go mianował swoim zwierzchnikiem.
~zuzia2 10-05-2010 12:37
Pamiętajcie: "w mętnej wodzie ryby biorą". Słyszę dużo mętnej wody i widzę sporo ryb. To tylko demagogia.
~baczny obserwator 10-05-2010 15:25
Jak się przyjrzeć temu łysemu panu, który opluł w ciągu kilku minut wielu waznych i mądrych ludzi, to widać zdecydowanie ADHD-owskie zachowania. Rozbiegany wzrok. Jąkanie, zamiast normalnej mowy i jakieś rozdygotanie całej osoby. Do tego wyraźnie mowa osoby o znacznym deficycie pewności siebie i umiejętności zbornego i logicznego formułowania myśli. Chaos w argumentacji i jedyne na co go stać to obrażanie ludzi, którzy coś dokonali. Myślę, że jak polityczny guru pana Sajnoga pan Dutkiewicz zobaczy ten wywiad to pożegna osobę, która niewątpliwie w tym wywiadzie ukazała swoją nieciekawą twarz. Ja w każdym razie na miejscu Dutkiewicza nie chciałabym mieć kogoś takiego za przedstawiciela. Zachodzę w głowę jak to możliwe, że tacy ludzie jak Dutkiewicz, Wróblewski, Raczyński czy Roman nie wstydzą się kogoś takiego. Mały człowieczek, który wiezie się na innych ludziach i opluwa swoich wrogów. Emocjonalnie rozchwiany egoista, który oprócz obrazania ludzi nie powiedział nic istotnego. Tytyuł tego wywiadu winien brzmieć: "Sajnog sam ze sobą".
~Kosta 10-05-2010 16:01
~Set 10-05-2010 17:40
ha-ha-ha bacznego obserwatora poniosło! o godz. 15:25. Nie ma rzeczowych argumentów, więc -malutki ludzik - sięga poniżej pasa! A fu-fuuuu! Gość niedzielny to następny mały ludzik ;) też produkuje dużo sieczki słownej. Świadczyć to może o jednym - poważnie obawiają się Sajnoga jako kontkandydata.
~gosc niedzielny 10-05-2010 18:08
~ 10-05-2010 18:18
DOLNOŚLĄZAK. Pan Sajnog ma bardzo piękne słowiańskie imię. Natomiast zachowanie wobec Roberta i "Wspólnego Miasta" /nie z mojej bajki/ nie pasuje do tego imienia. Zapewniam forumowiczów, że przekazując tę informację niczego nie sugeruję.
~..do 18:18 .. 10-05-2010 19:50
..zgadzam się z Tobą !
~Hi do Dolnoślązak 10-05-2010 20:04
... zatem co sugerujesz? co ma piernik do wiatraka? Sajnog swój rozum ma i nie jest niewolnikiem żadnej bajki. Potrafi odważnie zmienić kierunek jazdy i robi to z głową! Tylko słabe i nijakie osobniki są wierne swoim panom i służą im za podnóżki. Miłosz ma zdrowe ambicje a to boli takich różnych "dolnoślązaków" ...
~ 10-05-2010 22:25
DOLNOŚLĄZAK. Zapewniam Cię ~Hi oraz wszystkich forumowiczów, że przekazując informację o tym, że pan Sajnog ma bardzo piękne słowiańskie imię nikomu niczego nie sugerowałem. Potwierdzam, że pan Sajnog swój rozum ma /jak każdy człowiek/ i występując ze "Wspólnego Miasta" dał dowód, że nie jest niewolnikiem żadnej bajki. Nie wątpię, że zmieniając kierunek jazdy robi to w sposób zdecydowany i odważny, wykorzystując w tym celu głowę, którą posiada /co każdy widzi/. Wcale mi nie przeszkadza, że "Miłosz ma zdrowe ambicje..." i jako "dolnoślązaka" wcale mnie to nie boli. Nie zaprzeczysz jednak, że pan Sajnog ma piękne słowiańskie imię. I to stwierdzenie nie powinno Cię drogi ~ Hi bulwersować.
~jeżyk 11-05-2010 10:09
hmm tak z daleka to jak sobowtór Marka...trochę go do SPA,dietka i jak ta lala bedzie...hehe
~kosciank 12-05-2010 9:05
Niechlujstwo językowe - przyjmuje się tę propozycję, a nie tą propozycję. Nie mowiąc oczywiście o tym, że nerwowe podskakiwanie polityka na stołku (bez aluzji do postawy politycznej) utrudnia wsłuchanie się w jego racje.
~gosc niedzielny 13-05-2010 9:48
~:) 13-05-2010 13:28
zdecydowanie wolałabym, żeby pan Sajnog uczył się za swoje pieniądze a nie za nasze i to na tak poważnym stanowisku. Ja nie widzę żadnych efektów jego pracy, za to często na zdjęciach z różnymi delegacjami..... poczekam na efekty. Bardzo bym chciała poznać plan rozwoju instytucji kultury w naszym mieście i dowiedziec się, czemu w uznaniu miasta najwięcej pieniędzy na organizację imprez kulturalnych otrzymały parafie na festyny ?
~Sukcesy Sajnoga? 13-05-2010 14:52
~do kosciank 13-05-2010 17:25
nie cwaniacz! chcesz przykładów na własne niechlujstwo?! nie tylko językowe!
~kozak 13-05-2010 18:05
pytam kiedy spełni Pan obietnicę z poprzednich wyborach o zlikwidowaniu Straży Miejskiej to pan obiecywał i co i nic
teessi 13-05-2010 19:11
Dawno żaden polityk nie wzbudził tak skrajnych emocji wśród internautów - od uwielbienia do nienawiści. Ja osobiście mam mieszane uczucia, ale opieram to tylko na tym co usłyszałam i zobaczyłam w tym wywiadzie. Wynika z niego, że polityka to nieczysta sprawa, bo opiera się na gierkach i przepychankach - co jakie ugrupowanie komu zaoferuje (czytaj: jakie stanowisko do objęcia), a nie na programach politycznych i tym, co ktoś może uczynić dla społeczności, którą reprezentuje. .............................................................................. Do Kozak - on sam z siebie nie może zlikwidować SM. To chyba nie leży w jego kompetencjach. Jak on Panu zaoferuje Inflanty, to mu Pan uwierzy?;-) Do 13-05-2010 13:28 | ~:) | - na "zdjęciach z delegacjami" jest jego przyncypał, a nie on sam. Tak było zawsze, już za poprzednich zastępców. Ad "nauki" - A Pani by odmówiła, jakby zaproponowano Pani stanowisko zastępcy prezydenta? ;-)
~..do Teessi ! 13-05-2010 22:06
..i dobrze ! ..po tym wywiadzie stałaś się doświadczoną kobietą i jesteś juz pewna,ze polityka najlepiej pasuje męzczyznom !
~do teesi 14-05-2010 7:52
Skrajne uczucia wyzwalają ludzie wartościowi. Mający swoje zdanie, konsekwentni. A do takich należy Sajnog.
~do 14-05-2010 07:52 14-05-2010 9:25
.
~Matysiak 14-05-2010 13:42
Poprzedni, Teraz i w przyszłości nigdy nie poprę tego człowieka. Wymieniony nadaje się do administrowania ryneczkiem koło Biedronki . Najłatwiej rozdawać pieniążki jeleniogórzan, bo to nie swoje, choć jak mówi też jest jeleniogórzaninem. Więcej pokory panie Sajnog i skoro "jest " już Pan wice to praca winna panu przyświecać a nie polityka - "wicek" jest od roboty i już.
~Do goscia niedzielnego 14-05-2010 14:49
Co ty sie czepiles Milosza?! To, ze nie ma doswiadczenia w pracy zawodowej, to ze doktorat zrobil o Uzbekistanie, a nie z ekonomi i zarzadzania, to ze nie ma przygotowania do pracy w samorzadzie, to ze nie liczy sie z innymi. To sa minusy?! Nie badz smieszny!
~Jano 21-06-2010 22:31
p.Sajnog już się sprzedał wchodząc do rządów p.Obrębalskiego , to taki cichy sprzedawczyk który mojego po parcia nigdy nie dostanie

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group