Czwartek, 24 czerwca
Imieniny: Jana, Danuty
Czytających: 6789
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Sądna sesja dla prezydenta

Wtorek, 21 kwietnia 2009, 7:58
Aktualizacja: 8:00
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Sądna sesja dla prezydenta
Marek Obrębalski podczas wczorajszej konferencji poświęconej ratowaniu grobowców przy Sanktuarium Podwyższenia Krzyża Świętego.
Fot. TEJO
Dziś w ratuszu zbierają się radni, aby rozpatrzeć sprawozdanie Marka Obrębalskiego z wykonania budżetu za 2008 rok. Z przyjęciem uchwały absolutoryjnej może być różnie.

W porządku obrad przewidziano sprawozdanie prezydenta miasta z wykonania budżetu miasta za 2008 rok oraz przedstawienie opinii o nim wyrażonej przez Regionalną Izbę Obrachunkową. Będą też opinia komisji rewizyjnej i komisji stałych w sprawie wykonania budżetu i wniosek w sprawie absolutorium. Po dyskusji radni przegłosują projekt uchwały w sprawie absolutorium dla prezydenta Jeleniej Góry za 2008 rok.

Z osiągnięciem zadawalającego dla Marka Obrębalskiego wyniku może być jednak trudno. Dziś w ratuszu nieobecnych będzie bowiem dwóch radnych, od których może wiele zależeć podczas głosowania: to Krzysztof Czerkasow i Zbigniew Ładziński. Wprawdzie nie ma przeszkód, aby na sesji stawili się w innym terminie, jednak na zmianę daty posiedzenia nie zgodził się sam prezydent miasta, który jutro służbowo leci do Szwecji (Malmö).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group